Hızlı Tarama: Ücretsiz belge tarayıcı

0
2027
hizli tarama uygulamasi

Belge tarama uygulamaları, teknolojinin hayatımıza getirdiği en faydalı uygulamalardan biri oldu diyebiliriz. Bu uygulamalar sayesinde yazıcı bulmanıza gerek kalmadan mobil cihazınızla belge tarama işlemi yapabilirsiniz. İşlerimizi kolaylaştıran mobil belge tarayıcılar, istediğiniz an pratik bir şekilde tarama yapabilmenizi mümkün kılıyor. Resmi ya da kişisel birçok belgenizi bu uygulamalar ile kolaylıkla ve hızlı şekilde taratabilirsiniz. Siz de belgelerinizi çok daha kolay yoldan taratmak istiyor ve hangi uygulamayı kullanacağınız konusunda karar veremiyorsanız sizleri Hızlı Tarama: ücretsiz belge Tarayıcı HD uygulaması ile tanıştıralım!

Hızlı Tarama: ücretsiz belge Tarayıcı HD

Hızlı Tarama: ücretsiz belge Tarayıcı HD mobil uygulaması fiziksel dosyaları, fotoğrafları PDF dosyalarına dönüştüren bir belge tarama uygulaması. Hızlı tarama uygulamasıyla makbuz, belge, fotoğraf, kartvizit taraması yapabilirsiniz. Bunlar PDF’ye dönüştürülerek kullanıma uygun şekle getirilir. Hızlı Tarama, orijinal bir taranmış belge oluşturmayı destekleyen OCR teknolojisine sahip.

Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı cihazına yükledikten sonra yapmanız gereken, telefonunuzun kamerasıyla taratmak istediğiniz belgenin net fotoğrafını çekmek ya da gelerinizden bir belge ya da fotoğrafı seçmek. Hızlı Tarama uygulaması bu içeriği  en iyi görüntü kalitesinde hızlıca tarıyor. En iyi boyut için belge kenarlıkları otomatik olarak kırpılıyor ve böylelikle taranan içerik en uygun hale getiriliyor. Taranan dosyaları PDF ya da JPEG formatında kaydedebiliyorsunuz. Kaydettiğiniz verileri Hızlı Tarama: ücretsiz belge Tarayıcı HD uygulaması üzerinden direkt farklı platformlarda paylaşabilirsiniz.

Tarama işlemini yaptığınız belge için düzenleme yapabilme imkanınız olduğunu da belirtelim. Dosyaları daha kişisel hale getirmek için filtre ekleme yapabilirsiniz. En iyi sonuçları ortaya çıkarmak için bu filtrelerle belgenize farklı görünümler kazandırabilirsiniz.

Oldukça basit bir şekilde çalışan Hızlı Tarama: ücretsiz belge Tarayıcı HD uygulaması ile evraklarınızı nasıl saklayacağınız ile ilgili endişeleriniz sona eriyor. Uygulama sayesinde acil bir durum olduğunda gereken belgeleri kolaylıkla taratma şansına sahipsiniz.

Siz de belge taramalarını kolaylaştıran Hızlı Tarama: ücretsiz belge Tarayıcı HD uygulamasıyla işlerinizi kolaylaştırmak istiyorsanız Play Store mağazasını ziyaret ederek uygulamayı ücretsiz olarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz. Uygulama içi satın alımlarla uygulamayı daha verimli kullanabileceğinizi belirtelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz