Google Meet, Gmail’in Mobil Sürümlerine Geldi

0
949
google meet mobil surum

Google Meet’in entegrasyon çalışmaları devam ediyor. Android ve iOS kullanıcıları artık Gmail üzerinden Google Meet’e ulaşabilecek ve hızlı şekilde video konferans gerçekleştirebilecekler.

Google’ın, daha öncesinde Hangouts adıyla bilinen ve geçtiğimiz yıl Google Meet olarak kullanıcılara sunulan görüntülü sohbet uygulaması, mobil sürümlere de geldi. Gmail web üzerinden erişilebilen Google Meet artık Android ve iOS platformunda da kullanılabiliyor.

Google’ın hızla geliştirmeye devam ettiği uygulaması Meet, ilk olarak iOS kullanıcılarına sunulmuştu. Yeni özelliğin Android kullanıcılarına da sunulmasıyla birlikte Google Meet artık mobil uygulamalarda tam olarak yerini aldı. Android uygulamasında farklı olarak bağımsız bir Meet sekmesi yer alıyor. Kullanıcılar uygulamayı kullanmak istemezlerse ayarlar kısmından bu sekmeyi kaldırabilirler.

Ücretsiz Gmail kullanıcıları 30 Eylül tarihine kadar Meet’te sınırsız sürede video konferans yapabilecekler. Eylül ayından sonra ise başlattıkları video konferans görüşmeleri, 60 dakika ile sınırlandırılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz