Google Drive, Çevrimdışı Erişim Özelliğine Kavuştu

0
1217
google drive cevrimdisi erisim ozelligi

Google Drive, yeni özelliklerle gelişmeye devam ediyor. Beklenen çevrimdışı erişim özelliği, Google Drive uygulamasına geldi. İnternet bağlantısı olmadığında da dosyalara erişilebilecek.

Popüler bulut depolama platformu Google Drive, kullanıcı deneyimini geliştiriyor. Platformda 2019 yılında test edilmeye başlanan çevrimdışı mod, nihayetinde aktif edildi. Yeni özellik sayesinde Google Drive kullanıcıları, internet bağlantısı olmadığında da tüm dosya türlerini görüntüleyebilecek.

Google Drive, Çevrimdışı Modu Aktif Etti

Çevrimdışı modun kullanıma sunulduğu açıklandı. Bir dosya için çevrimdışı modundan yararlanmak için Google Drive’ınızdaki bir ögeye sağ tıkladıktan sonra menüdeki “çevrimdışı kullanılabilir” seçeneğini göreceksiniz.

google drive cevrimdisi mod

Çevrimdışı erişim için dosyaları işaretlemenize izin veriliyor. Bu dosyaları çevrimdışı kullanılabilir olarak işaretlediğinizde internete bağlı olmasanız bile tarayıcınızdan kolaylıkla açabileceksiniz.

Yeni özellik, haftanın başlarında kullanıma sunulmaya başlandı. Özelliğin 14 Eylül’e kadar tüm kullanıcılar için aktif edilmesi planlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz