Gmail Go, Android Cihazlara Geldi

0
1309
google gmail go

Google’ın düşük güçteki Android cihazlar için geliştirdiği Go uygulamalarına Gmail de katıldı. Gmail’in hafifletilmiş versiyonu olan Gmail Go, Google Play Store’da yayınlanarak Android kullanıcılarının kullanımına sunuldu.

Google, düşük donanım özelliklerine sahip Android cihazlar için en popüler uygulamalarının Go versiyonlarını geliştiriyor. Bunlar arasında Google Go, Google Assistant Go, Google Maps Go, Gallery Go gibi uygulamalar bulunuyor. Google, bu uygulamalara Gmail’i de ekledi. Artık Android kullanıcıları Gmail’in hafifletilmiş sürümü olan Gmail Go‘yu kullanabilecekler.

Google Play Store’da yayınlanan Gmail Go’nun tasarım açısından tam sürümüyle bir farklılığı görünmüyor. Orijinal versiyona göre gezinme hızı konusunda biraz gecikmeler oluyor. Ayrıca Gmail Go uygulamasında Google Meet entegrasyonu da mevcut değil.

Google’ın esas olarak Android Go cihazlarını hedef alarak geliştirdiği Gmail Go uygulamasından tüm Android kullanıcıları faydalanabilir. Eğer siz de Android kullanıcısıysanız depolama alanından kazanmak için Gmail Go’yu deneyebilirsiniz.

Gmail Go
Gmail Go
Developer: Google LLC
Price: Free
  • Gmail Go Screenshot
  • Gmail Go Screenshot
  • Gmail Go Screenshot
  • Gmail Go Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz