Futbolseverlerin Sosyal Ağı: Scarffan

0
4207

Scarffan, bütün dünya da yaygın olarak kullanılan bir sosyal medya platformudur. Bu platformu diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran en önemli özelliği içeriğinin yalnızca futbol olmasıdır. Bu nedenle Futbolseverlerin Sosyal Ağı olarak adlandırılır.

Scarffan, şimdi de Türkçe versiyonu ile mobil uygulamalar arasına girdi. Şimdilik yalnızca Android işletim sistemini destekleyen cihazlarda çalışan bu uygulama futbol severler tarafından ilgi görüyor.

Scarffan, uygulamasını aktif olarak kullanmak istiyorsanız ilk olarak bir hesap açmanız gerekiyor. Hesabınızı açtıktan sonra kişisel bilgilerinizi tanımlayarak uygulamayı istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Scarffan uygulaması, taraftarlar tarafından yoğun ilgi gören bir uygulamadır. Eğer sen de ne kadar iyi bir futbol fanatiği olduğunu göstermek, takımını her mecra da desteklemek istiyorsan hemen bir Scarffan hesabı aç. Formanı giy ve pozunu ver. O dakikadan sonra Scarffan üyeleri paylaştığın fotoğrafa beğenilerini göndererek seni destekleyeceklerdir.

Bu uygulamada hem takip ettiğiniz kişilerin hem de uygulamayı kullanan diğer insanların paylaşımlarını görebilirsiniz. Tüm paylaşımlar penceresi altında takip etmediğiniz insanların da gönderileri yer alacaktır. Bu ekran sayesinde daha fazla arkadaş edinebilir, diğer insanları takip edebilirsiniz.

Scarffan uygulamasının en iyi özelliklerinden bir tanesi de gönderileri Facebook ve Twitter aracılığı ile paylaşabiliyor olmanızdır. Bu özellik sayesinde beğendiğiniz gönderileri saniyeler içinde farklı platformlarda paylaşabilirsiniz.

Scarffan mobil uygulaması sayesinde futbolun yalnızca bir spor olduğunu ve centilmence yapılması gerektiğini vurgulayabilirsiniz. Aynı takımı tuttuğunuz diğer insanları takip ederek takımınıza desteğinizi hep birlikte sürdürebilirsiniz.

Futbolseverlerin sosyal ağı olarak adlandırılan Scarffan uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamayı hemen indirip kullanmaya başlamak için Google Play mağazasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Uygulama yalnızca Android platformlarda destekleniyor. iOS için herhangi bir geliştirme olacak mı merak ediliyor.

Scarffan
Scarffan
Developer: scarffan
Price: Free
  • Scarffan Screenshot
  • Scarffan Screenshot
  • Scarffan Screenshot
  • Scarffan Screenshot
  • Scarffan Screenshot
  • Scarffan Screenshot
  • Scarffan Screenshot
  • Scarffan Screenshot
  • Scarffan Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz