Fotoğrafların Arka Planı Nasıl Değiştirilir?

0
45919
Background Changer Easy To Edit

Bazı fotoğraflarımızın arka planı kötü çıkabilir. Bu durumda aradığınız programı bulmak zor olabiliyor. Özellikle youtube kanallarında arka planı değiştirmek için Adobe Photoshop’un önerildiğini söylemeliyiz. Ancak bu tür bilgisayar programları hem ücretli hem de kullanması zor. Peki ne yapacağız? Mobil cihazımızda fotoğraf arka planı değiştirme işlemi yapılabilir mi? Tüm bu soruların cevabı Background Changer: Easy To Edit uygulamasında saklı. Hadi o zaman faydalı uygulamamızla tanışalım!

Arka planı değiştirici uygulaması olarak bilinen Background Changer: Easy To Edit kullanımı çok kolay bir aplikasyon. Hatta o kadar kolay ki sizin bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Öncelikle uygulamayı mağaza üzerinden indirin. Ardından arka planını değiştirmek istediğiniz fotoğrafı yükleyin. Uygulama saniyeler içerisinde değişecek olan arka planı algılıyor. Size ise uygulamadaki yeni arka planı seçmek kalıyor.

Bu tür uygulamalarda karşılaşılan en büyük sorun arka planla beraber sizi de seçmesi. Örneğin saçlarınızın dalgalandığı bir fotoğraf var. Uygulama bir anda saçlarınızı da değişecek arka plan olarak algılayabiliyor. Eğer böyle bir sorun ile karşılaşırsanız el ile seçim yapmanızda fayda var. Değişecek kısımları seçebilirsiniz. Diğer bir alternatif olarak değişmesin dediğiniz kısımları seçerek sabitleyebilirsiniz.

Background Changer: Easy To Edit ile yapabilecekleriniz hayal gücünüze kalmış durumda. Arka plana düz bir renk koyarak fotoğraflarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Bunun için oldukça faydalı olan uygulama birçok alternatif sunuyor. Desenli arka planlar, canlı arka plan renkleri gibi seçenekler var. Fotoğrafınız için en uygun olan seçeneğe karar vermeniz yeterli olacaktır.

Uygulamanın kullanımı gerçekten basit. Aynı zamanda cihazınızda fazla yer kaplamıyor. Eğer depolama alanı sıkıntısı yaşıyorsanız bu uygulama tam size göre. Normalde bazı fotoğraf uygulamaları ne yazık ki yüzlerce mb büyüklüğünde olabiliyor. Fotoğraf düzenlemesini yaptıktan sonra cihazınıza kaydedin. Eğer isterseniz uygulamanın kendi butonlarıyla anında sosyal medya platformlarında paylaşım yapabilirsiniz.

Neden Sevdik?

 • Uygulama tamamen ücretsiz.
 • Fotoğraf arka plan renk değiştirme özelliği var.
 • Reklamlar kesinlikle rahatsız edici değil.
 • Fotoğraf arka plan ekleme için en kullanışlı özelliklere sahip.
 • Geniş bir arka plan deseni yelpazesi var.
 • Fotoğraf arka plan silme için kolayca kullanabilirsiniz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
13 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Hayır

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

Background Changer: Easy To Edit
Background Changer: Easy To Edit
Developer: FixD
Price: Free
 • Background Changer: Easy To Edit Screenshot
 • Background Changer: Easy To Edit Screenshot
 • Background Changer: Easy To Edit Screenshot
 • Background Changer: Easy To Edit Screenshot
 • Background Changer: Easy To Edit Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz