Fotoğraf Karışımı – Çift Pozlama Etkisi

0
1621
fotograf karisimi cift pozlama uygulama inceleme

Fotoğrafınızı  sanatsal bir görünüme kavuşturmak ister misiniz? Mobil uygulamalar ile fotoğrafçılık konusunda birçok alternatif bulabiliyoruz. Fotoğraflarımızı birbirinden farklı efektlerle bazen komik bazen de sanatsal hale dönüştürebiliyoruz. Android kullanıcılar için bu kategorideki başarılı bir uygulamadan bahsetmek istedik. Fotoğraf Karışımı – Çift Pozlama Etkisi mobil uygulamasında fotoğrafınızı bambaşka bir boyuta taşıyacaksınız. Hadi o zaman uygulama ile tanışalım.

Fotoğraf Karışımı – Çift Pozlama Etkisi çoklu pozlama, karıştırma gibi gelişmiş araçlarla profesyonel fotoğraf efektleri oluşturuyor. Çoklu karışım efektleriyle favori fotoğrafınızı sanatsal bir hale dönüştürebilirsiniz. Fotoğrafları kişiselleştirmek için metin yazıları, çıkartmalar gibi ögelerden de yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf Karışımı ile Çoklu Karışım Efektlerini Deneyin

Uygulamada ilk olarak galerinizden bir fotoğraf seçiyorsunuz. Sonrasında uygulamadaki çeşitli efektler arasından istediğiniz bir efekti seçin. Seçtiğiniz efekt ve fotoğrafınız bir arada karıştırılıyor ve çift pozlama etkisi oluşturuluyor.

Fotoğraf Karışımı, çok çeşitte efekt sunuyor. Kategorize edilmiş karışım efektleri arasında Doğa, Gün Batımı, Şehir, Dağ, Anıt, Hayvan ve daha fazlası yer alıyor. Çoklu karışım stilleri ve karışık resimlerinizi her zaman mükemmel şekilde oluşturmak için önceden oluşturulmuş ön izlemeleri de görüntüleyebiliyorsunuz.

fotograf karisimi cift pozlama

İki fotoğrafı bir arada karıştırın ve çift pozlama efekti oluşturun. Fotoğraf Karışımı mobil uygulaması, fotoğraf ve efekti karıştırırken fotoğrafı yakınlaştırmanızı ve kaydırmanızı da sağlar. Böylelikle daha profesyonel bir şekilde düzenleme yapabilirsiniz.

Fotoğrafınıza Çıkartmalar Ekleyin

Uygulamada çift pozlamanın yanı sıra birçok kişiselleştirme de yapabileceğinizden bahsetmiştik. Birbirinden farklı kategorilerde istediğiniz çıkartmaları ekleyip kişiselleştirmek için renk ve opaklık araçlarından faydalanabilirsiniz.

Fotoğraflarınıza sanatsal efektler verin ve bunları daha etkileyici hale getirmek için metinler ekleyin. Fotoğrafınızı yansıtan cümlelerle posterler oluşturun. Metin yazısını kişiselleştirmek için birden çok yazı tipi, renk, gölge, opaklık ve daha fazlasını kullanın.

Fotoğraf Karışımı – Çift Pozlama Etkisi; çoklu karışım stilleri, büyüleyici efektler, özelleştirilen ögeler ile sizlere eğlenceli bir deneyim sunuyor. Siz de fotoğraflarınıza sanatsal bir görünüm vermek isterseniz bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz. Tek dokunuşla çift pozlama deneyimini ve daha fazlasını yaşayın.

Uygulamayı Google Play Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz