Fotoğraf Düzenleyici – Lumii

0
1380
fotograf duzenleyici lumii uygulama inceleme

Mobil fotoğrafçılık uygulamaları sayesinde fotoğraflarımıza eşsiz görünümler kazandırabiliyoruz. Siz de fotoğraflarınıza farklı görünümler vermek ister misiniz? Sizleri, düzenleme araçları ve birbirinden güzel efektleriyle öne çıkan uygulamalardan biri ile tanıştıralım. Fotoğraf Düzenleyici – Lumii! Temel düzenlemelerin yanında fotoğrafınızı sanatsal hale dönüştürecek Lumii, harika fotoğraflar elde etmenizi sağlıyor. Hadi uygulamanın özellikleri yakından bakalım.

Fotoğraf Düzenleyici – Lumii mobil uygulaması, başarılı bir fotoğraf düzenleyicisi olarak profesyonel efektlerle fotoğrafınızı düzenlemenizi sağlıyor. Uygulamada herhangi bir profesyonel beceri gerekmeden yüksek kaliteli sanatsal fotoğraflar ortaya çıkarabilirsiniz. Basit ve hızlı dokunuşlarla profesyonel bir şekilde fotoğraf düzenleyebilirsiniz.

Mükemmel fotoğraf efektleri uygulayarak fotoğrafınıza estetik açıdan istediğiniz görünümü verin. Temel düzenleme araçları ile kontrastı, eğrileri, parlaklığı, sıcaklığı, gölgeleri, netliği istediğiniz gibi ayarlayın. Harika filtreler, fotoğrafınızı bambaşka boyutlara taşıyacak.

Arka Plan Fotoğraf Düzenleyici

Fotoğraf Düzenleyici – Lumii uygulamasında arka plan görüntüsünü de değiştirebilme imkanınız var. Fotoğrafı kesebiilir ve arka planını saydam yapabilirsiniz. Uygulamada 60+ arka plan bulunmaktadır.
Birbirinden güzel arka plan fotoğrafları arasından seçiminizi yapın ve kolaylıkla uygulayın.

Çift Pozlama Efekti

En iyi fotoğraf karışımı düzenleyicilerinden olan Lumii, görüntüler için çift pozlama efektlerini uygulamanızı sağlıyor. Fotoğrafları karıştırarak onları sanatsal bir hale dönüştürebilirsiniz. Çift pozlama efekti ile sosyal medyada fotoğraflarınızı öne çıkarmanız mümkün.

Fotoğraflara Metin Ekleyin

Fotoğraflara metinler ekleyerek dikkat çekin. Fotoğraf Düzenleyici – Lumii uygulamasında çok sayıda yazı tipi yer alıyor. Beğendiğiniz yazı tipi ile fotoğrafın üstüne metin ekleyebilirsiniz. Tek bir metinde farklı stiller uygulayın. Fotoğrafınızı yansıtacak mükemmel yazı tipini seçin ve metinle birlikte fotoğrafınızı canlandırın.

Harika efektleri ve düzenleme araçları ile Fotoğraf Düzenleyici – Lumii uygulaması, fotoğraflarınızda güçlü etkiler yaratacaktır. Kolay bir kullanımla profesyonel imzalar oluşturan Lumii uygulamasını beğeneceğinizi düşünüyoruz. Üstelik uygulamanın birçok özelliği ücretsiz. Ücretsiz olan özelliklerle yukarıda belirttiğimiz birçok etkiyi fotoğrafınıza kazandırabilirsiniz.

Başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olarak öne çıkan Fotoğraf Düzenleyici – Lumii uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Uygulamayı mobil cihazınıza yüklemek ya da uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için Google Play Store’u ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz