Fenomenlerin Uygulaması MuseCam

0
2396
MuseCam

Gelişen teknolojiyle birlikte akıllı telefonlar gerek kamera özellikleri gerekse performansları açısından çağ atladı. Fakat her ne kadar akıllı telefonun kamerası veya özellikleri iyi olsa da, bazı programlardan destek alınması gerek. Çünkü çektiğiniz fotoğraflarda bir takım değişiklikler yaparak fotoğrafı olduğundan daha güzel göstermek mümkün.

Çektiği fotoğrafları MuseCam ile en güzel hale getirip paylaşan fenomenlerle tanışalım! Sosyal medyalar üzerinden renkleri doğal ve harika hazırlanmış fotoğraflar görürüz. Hatta bazı fotoğraflarda takılıp; bu fotoğrafta “efekt var/efekt yok” tartışmaları yaşarız. İşte bu fotoğrafların çoğu MuseCam ile hazırlanıyor. Uygulamanın en güzel avantajı programdaki efektler ile kısıtlanmamak. Eğer bir efekti beğenip abartılı bulduysanız program sayesinde kendi efektinizi yaratma imkanı buluyorsunuz. Onlarca efekt sayesinde harika kareler oluşturabilirsiniz.

Fotoğrafçılık yapanların ise keyifle kullandığı bir uygulama MuseCam. Akıllı telefonu profesyonel makine gibi kullanma imkanı vermesi oldukça şaşırtıcı. Normalde fotoğrafçılık uygulamalarında iso ve diyafram ayarlarını göremiyoruz. Ancak MuseCam her açıdan profesyonel olarak tasarlanmış. Uygulamanın tek eksiği şu an yalnızca iOS cihazlar için tasarlanmış olması. Umuyoruz ki yakında Android cihazlar içinde böylesine güzel uygulamalar geliştirilir.

MuseCam son derece kullanıcı dostu bir uygulama. Öyle ki uygulama panelini kullanmak bile oldukça rahat. Uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken bir fotoğraf çekmek. Eğer var olan bir fotoğrafı düzenlemek istiyorsanız, fotoğrafı uygulamaya yükleyebilirsiniz. Ardından uygulama anasayfasının altında birçok tuş yer alacaktır. Bu tuşlar düzenleme araçlarıdır. Araçları kullanarak fotoğraf editörünü başlatabilirsiniz. Fotoğrafınızı düzenledikten sonra sağ üst köşede yer alan “kaydet” butonuna tıklayın. Kaydettiğiniz fotoğrafları sosyal medyalarda paylaşarak sizde fenomenler arasında yerinizi alabilirsiniz!

Fotoğraflarınızı en ince ayrıntısına kadar düzenleyebilmek harika bir duygu.  Uygulamada bulunan düzenleme seçenekleri, bir fotoğraf editörünün inceliğinde düşünülmüş. Yer alan birçok düzenleme aracını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bununla birlikte şu anda iOS platformunda MuseCam’den daha iyi bir fotoğraf editörü olduğunu söylemek mümkün değil. MuseCam bu konuda çitayı bir hayli yükseltmiş. Bizlerden de en iyi kamera ve en iyi editör ünvanını alarak 5 yıldızlı uygulamalar arasına yükseldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz