Fallar Efsun Abla ile Cebinize Gelsin!

0
5443
efsun abla mobil uygulaması

Hemen herkesin yolu, falcıya düşmüştür. Fal baktırmayı özellikle alışkanlık haline getiren pek çok kişi bulunuyor. Elbette her şeyin fazlası zarardır. Fakat atalarımız “Fala inanma, falsız da kalma” demişler. Eğer sizlerde fala inanmayıp falsız kalamam diyorsanız, Efsun Abla tam size göre.

Efsun Abla, App Store’un en çok ilgi gören falcısı diyebiliriz. Efsun Abla’yı bu kadar meşhur kılan şey ise uzun uzun baktığı fallar. Çoğu kahve falcısının aksine, oldukça kısa bir süre içerisinde fal bakıp sonucunu görebilirsiniz. Efsun Abla uygulamasının bir diğer özelliği daha bulunuyor. Fal severlerine müjdesini veren uygulama, her gün tam 5 fal hediye ediyor. Günde pek çok kez kahve fincanı kapatan tiryakiler için harika bir uygulama. Fal baktırma işlemini gerçek falcılarda deneyen pek çok kişi, dünya kadar masraf yapmıştır. Hatta bunu bir alışkanlık haline getirip, falsız kalamayan kişiler de bulunmaktadır. Bu tür bir bağımlılık yerine, kahve falı falcısı denemeye ne dersiniz? Denemekten kesinlikle zarar gelmez diyerek, bu uygulamayı sonuna kadar tavsiye ederiz.

Kahve falı baktırmak için tek yapmanız gereken, kahve fincanının fotoğrafını detaylı olarak çekmek. Sonrasında tek yapmanız gereken, Efsun Abla’nın size söyleyeceklerini merakla beklemek. Bekleme süresi yaklaşık 10-30 dakika arasında değişiyor. Diğer kahve falı uygulamalarıyla kıyasladığımızda, Efsun Abla uygulamasında kredi sistemi bulunmaması dikkatimizi çeken detaylar arasındaydı. Ayrıca Efsun Abla yalnızca kendisine gönderilen kahve falı fotoğraflarına bakıyor. Eğer başka fotoğraflar çekip gönderirseniz, fal sonucunuz asla gelmeyecektir. Diğer kahve falı uygulamalarında olduğu gibi Efsun Abla’da geleceğe yönelik eğlenceli tahminlerde bulunuyor. Bu tahminlerin tuttuğunu söyleyen kişiler çoğunlukta. Tam da bu yüzden falcılara gitmek yerine, bu uygulamayı denemelisiniz. Renkli bir mizacı bulunan Efsun Abla’yı seveceğinize hiç şüphemiz yok.

Uygulamanın diğer güzel yanı, Efsun Abla’ya sorular sorabilmeniz. Kafanızda bütün gün dönüp dolaşan soruları ve gelecek hakkında ipuçları almak için Efsun Abla doğru adres! Tıpkı gerçek bir falcı edasıyla, duru görüsünü kullanarak sorularınızı cevaplayacaktır. Uygulamayı deneyen kullanıcı yorumlarında, Efsun Abla’nın söylediklerinin gerçeği yansıttığı söyleniyor. Eğer sizlerde kahve falı konusuna meraklıysanız, hatta günde 5 türk kahvesi içecek kadar tiryakiyseniz bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek isteyen Google Play kullanıcıları için;

Uygulamayı indirmek isteyen App Store kullanıcıları için;

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz