FaceGogo İle Yeni İnsanlar Tanıyın

0
3297

Siz de yeni insanlarla tanışmak, yeni dostluklar kurmak hatta yeni bir aşka yelken açmak istiyorsanız App Store ve Google Play üzerinde yer alan FaceGogo uygulaması tam da size göre bir mobil uygulamadır.

İnsanların rastgele eşleştirilmesi üzerine kurulu olan bu sistemde ister yakınınızda olan insanlarla ister dünyanın öbür ucundaki insanlarla kolayca iletişim kurabilirsiniz. Eşleştiğiniz insanlar ile canlı ve görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Diğer insanlar ile eşleşebilmek için yapmanız gereken tek şey ekranı sola kaydırmak olacak. Eğer başarılı bir eşleşme yaptığınızı düşünüyorsanız anında sohbet ve görüntülü konuşmayı başlatabilirsiniz. İster yazışarak sohbet edin ister görüntülü arama sayesinde yüz yüze sohbet edebilirsiniz.

FaceGogo uygulaması gizlilik ve güvenliğe önem veren bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Herkesin eğlenceli vakit geçirebilmesi için oluşturulmuş bu uygulamada çıplaklık, ahlaksız davranışlar sergileme ve uygunsuz olan davranışlar ile diğer kullanıcıları rahatsız eden bir üye olduğu zaman üyeliği askıya alınıyor. Bu aşamada kullanıcıların ku kişiyi şikayet etmesi ve ifşa etmesi yeterli olacaktır. Yapılan şikayetlerin FaceGogo ekibi tarafından 24 saat içinde değerlendirmeye alınacağını da belirtelim.

FaceGogo uygulamasında eşleşme alanını daraltmak için cinsiyet ve bölge seçimi yapabilirsiniz. Böylece sizin istediğiniz çevrede bulunan diğer kullanıcılar ile en kolay şekilde iletişime geçmiş olursunuz.

FaceGogo uygulamasını diğer görüntülü konuşma ve tanışma programlarından ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi gönderilen mesajların anında sizin dilinize çevrilmesidir. Gelişmiş çeviri özelliği sayesinde isterseniz hiç bilmediğiniz bir dili konuşan kişiyle de sohbet edebilir, onu tanıyabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir mobil uygulama olan FaceGogo, aynı zamanda Facebook hesabınız ile bağlantı kurabilmenizi sağlıyor. Bu sayede ister Facebook hesabınız ister mail adresiniz ile yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

FaceGogo uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Bütün cihazlara uyumlu yapısı ve kullanıcı dostu arayüzü ile kullanım kolaylığı sunan bu uygulama yeni insanlarla tanışmanın en keyifli hali olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılardan olumlu yorumlar alan ve tüm dünyada binlerce kullanıcısı olan bu uygulama ile keyifli zaman geçirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz