Exacto Photo Cut İle Fotoğraflarınızı Düzenleyin

0
1937

Fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında iOS kullanıcıları tarafından en çok tercih edilenler arasında yer alan Exacto Photo Cut, fotoğrafları en kısa sürede ve en iyi şekilde kırpmanıza ve istenmeyen arkaşlanları kaldırmanıza imkan sunan bir mobil uygulamadır.

Bildiğiniz gibi fotoğrafların arkaplanlarını kaldırmak yalnızca profesyonel grafik tasarım uygulamaları tarafından kullanılan bir özelliktir. Exacto Fotoğraf Kırpma ve Arkaplan Kaldırma uygulaması ile tabular tamamen yıkılıyor. Çünkü Exacto, grafik tasarım uygulamaları tarafından yapılan kırpma ve arkaplan kaldırma işlemlerini sizin için mobil cihazlar üzerinden yapıyor.

Saatlerce bir fotoğraf üzerinde çalışmadan dilediğiniz düzenlemeleri Exacto ile kolayca yapabilirsiniz. Exacto uygulamasının Kalem Seçim Aracını kullanarak fotoğraflarınızı istediğiniz yerden ve en düzgün şekilde kesebilirsiniz.

Exacto uygulaması ile fotoğraflarınız üzerinde istediğiniz gibi değişiklik yapabilmek için katman ekleyebilir ve katmanlı yapıda çalışmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. Fotoğraf üzerinde yaptığınız değişiklikleri tam ekran modunda ön izleme yapabilir ve yapmış olduğunuz bütün değişiklikleri görebilirsiniz.

Exacto uygulamasını diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından ayıran en önemli özelliklerden birisi otomatik kaydetme özelliğinin olmasıdır. Bu özellik sayesinde aniden uygulamayı kapatmanız gerektiğinde ya da yanlışlıkla uygulamayı kapattığınızda yaptığınız değişiklikler otomatik olarak kaydedilir. Böylece fotoğraf üzerinde yeniden düzenleme yapmanıza gerek kalmaz.

Fotoğraflar üzerinde yaptığınız değişiklikleri beğenmediğiniz zaman ya da yanlış bir düzenleme yaptığınız zaman istediğiniz kadar geri alma imkanınız vardır. Uygulama içinde baştan sona kadar yapılan bütün değişiklikler kayıt edilir. Bu sayede fotoğrafı istediğiniz kadar geri alabilir ve istediğiniz düzenlemeye kadar değişiklikleri silebilirsiniz.

Bütün düzenlemeler bittikten sonra fotoğrafı Film Rulosuna kaydederek istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Exacto Photo Cut ile fotoğraflarınız üzerinde en gelişmiş araçları kullanarak, istediğiniz kadar düzenleme yapabilirsiniz.

Bu uygulama ile fotoğraflarınızda bulunan ve beğenmediğiniz arkaplanları kaldırabilirsiniz. Özellikle bu araç ile diğer uygulamaların önüne geçen Exacto farklı bir deneyim yaşatmak için mobil uygulama mağazalarında sizleri bekliyor.

Exacto Photo Cut uygulaması şu an için yalnızca iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılan bir mobil uygulamadır. Exacto Photo Cut uygulamasını kullanmak için yaklaşık 10 TL ücret ödemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Uygulamayı indirmek için App Store mağazasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

‎Exacto
‎Exacto
Developer: Samer Azzam
Price: ₺46,99
  • ‎Exacto Screenshot
  • ‎Exacto Screenshot
  • ‎Exacto Screenshot
  • ‎Exacto Screenshot
  • ‎Exacto Screenshot
  • ‎Exacto Screenshot
  • ‎Exacto Screenshot
  • ‎Exacto Screenshot
  • ‎Exacto Screenshot
  • ‎Exacto Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here