Epic Games Store, Mobil Platformlara Geliyor

0
987
epic games store mobil

Dijital oyun pazarında önemli bir yere gelen Epic Games, mağazasını mobil platformlara taşımaya hazırlanıyor. Epic Games CEO’sunun yaptığı açıklamaya göre popüler oyun mağazası, Android ve iOS platformları için de sunulacak.

Kullanıcılara indirimli ve ücretsiz olarak sunduğu oyunlarla sürekli adından bahsettiren Epic Games’ten yeni bir hamle geldi. Sunduğu büyük fırsatlarla popülerliğini gün geçtikçe artırmayı başaran şirket, PC tarafına ek olarak mobil tarafta da kendini öne çıkarmak için hazırlık yapıyor. Epic Games’in CEO’su Tim Sweeney, ücretsiz oyun kampanyalarıyla kullanıcıların oldukça ilgisini çektiğini ve bunun olumlu yansımalarını gördüğünü belirtti. Bu durumu daha da genişletmek istediklerini ifade eden Sweeney, Android ve iOS platformlarında da mağaza uygulamasını yayınlama hedefinde olduklarını açıkladı.

Sweeney, mobil dünyaya giriş yapmalarının platformu geliştireceğini düşündüklerini söyledi ancak tarih konusunda net bir bilgi vermedi. Şirketin mobil platformlarda nasıl bir sistem sunacağı henüz belli değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz