En Yüksek Doğru Tahmin Oranlı İddia Uygulaması: Banko Maç

0
5367

iOS işletim sistemlerinde çalışan iddia tahminleri uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. Banko Maç sayesinde artık daha yüksek tutturma oranlarına sahip iddia kuponları hazırlayabilir diğer kullanıcıların maç tahminleri hakkında fikir sahibi olup yorumlar yapabilirsiniz. Peki, Banko Maç uygulaması ile neler yapabilirsiniz?

Banko Maç uygulaması az önce de belirttiğimiz gibi iOS için en yüksek tutturma oranlarını sunan yani en iddialı uygulamalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de sürekli iddia oynayan ya da kuponları yakından takip eden biri iseniz hem maçları daha yakından takip edebilmek hem de daha sağlam kuponlar yapmak için bu uygulamayı indirebilirsiniz.

Banko Maç uygulamasında yapılan tahminler kullanıcıların karşısına günlük periyotlar halinde sunuluyor. Bu tahminler ise alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından takımlar için pek çok kriter göz önünde bulundurularak yapılıyor.

Uygulama içinde başta Türkiye ligi olmak üzere dünya çapında pek çok lig hakkında tahminler yapılıyor. Almanya, İspanya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Brezilya, Arjantin Futbol ligleri banko tahminleri yapılan ligler arasında yer alıyor. Aynı zamanda NBA maçları içinde çeşitli tahminlerin yapıldığını görebilirsiniz.

Banko Maç uygulaması ile yeni maç etkinlikleri oluştuğu zaman anında bildirim alabilirsiniz. Maç sonuçlarının ya da durumların anında güncellenme özelliği sayesinde anlık olarak maçların takibini yapabilirsiniz. Uygulama içinde bulunan anında mesajlaşma özelliğini kullanarak diğer kullanıcılar ile fikir alışverişinde bulunabilir, herhangi bir konuda yorumlarınızı diğer insanlar ile paylaşabilirsiniz.

%80 Tutturma oranı ile App Store üzerinde bulunan en yüksek doğru tahmin oranını sunan uygulama ücretli olarak sunuluyor.  iOS platformları için en yüksek tutturma oranlarını sunan mobil uygulama Banko Maç‘ı App Store üzerinden saniyeler içerisinde indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra yapacağınız uygulama içi satın almalar ile daha gelişmiş özelliklerden faydalanabilirsiniz. Bu özellikleri kullanabilmek için ise 5,49 TL’den başlayarak 184,99 TL’ye kadar çıkan ücretler ödemeniz gerekiyor. Bu ücretler almak istediğiniz hizmete göre farklılık gösterir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz