A Word Kelime Oyunu

0
11864

Eğer sıradan kelime oyunlarından, sıradan ekran görüntülerinden ve her zaman ki oyun kurgularından sıkıldıysanız, sizi alıp götürecek, zamanın nasıl geçtiğini unutturacak bir kelime oyunu arıyorsanız A Word Game tam size göre bir oyun.

A Word Kelime Oyunu‘nu oynayabilmek için yapmanız gereken ilk şey Google Play ya da App Store marketlerini ziyaret ederek uygulamayı ücretsiz olarak indirmek olacaktır. Ardından hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun ilk seviyesinde size verilen kategori ile ilgili dört harften oluşan kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Bu kelimeleri oluştururken parmağınızı sırası ile harflerin üzerinde gezdirerek kelimeyi oluşturmanız gerekiyor. Eğer doğru kelimeyi bulursanız kutucuklar yeşil oluyor ve puanınızı alıyorsunuz. Fakat kelime yanlış ise kutucuklar kırmızı oluyor ve yeniden deniyorsunuz.

Oyunun ilk seviyesini tamamladıktan sonra ilk kısımdan daha zor olan bir bölüme geçiliyor. Burada bir ekran üzerinde aynı kategoriye ait iki kelime de olabiliyor. İkisini bulduğunuz zaman daha fazla puan kazanıyorsunuz.

A Word Kelime Oyunu, zamanı daha eğlenceli hale getirmek için diğer kelime oyunlarından daha farklı bir mantık ile hazırlanmıştır. Üstelik bu oyunu İnternet bağlantınız olmasa bile oynayabilirsiniz. Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi olan bu özellik sayesinde istediğiniz zaman ve yerde kelime oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

A Word Kelime Oyunu, kullanıcıların zorlandıkları anlarda kullanabilmeleri için ipucu kullanmalarına imkan sunuyor. İpucu alanına tıkladığınız zaman sizden istenen kelimenin hangi harf ile başladığını görüyorsunuz. Ardından yine bulamazsanız ipucu almaya devam edebilirsiniz.

Gittikçe zorlaşan ve birbirinden farklı seviyelerde karşınıza çıkan bölümler heyecanınızı artırmaya yetiyor. Sürekli bir sonraki bölümü görmek isteyeceğiniz bir oyun olan A Word Game ile farklı bir kelime bulmaca oyunu deneyimi yaşayacaksınız.

Oyun içinde bulunan Başarılarım sekmesinde oyun içinde almış olduğunuz rozetleri görüntüleyebilirsiniz. Ayarlar sekmesinde ise oyun sesi ve bildirimler ile alakalı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Puan Tablosu sekmesine tıkladığınız zaman oyunu oynayan arkadaşlarınız arasında sıralamanızı görebilirsiniz.

Hem iOS hem de Android kullanıcıları tarafından olumlu yorumlar alan bu oyun tamamen ücretsizdir. Kullanıcı dostu arayüzleri ve anlaşılır yönlendirmeleri ile oyun içinde aradığınız her şeyi kolayca bulabilirsiniz.

Keyifli bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız siz de vakit kaybetmeden A Word Kelime Oyunu uygulamasını indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

‎A Word Game
‎A Word Game
  • ‎A Word Game Screenshot
  • ‎A Word Game Screenshot
  • ‎A Word Game Screenshot
  • ‎A Word Game Screenshot
  • ‎A Word Game Screenshot
  • ‎A Word Game Screenshot
  • ‎A Word Game Screenshot
  • ‎A Word Game Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz