En İyi 5 Ücretsiz Mobil Fotoğrafçılık Uygulaması

0
1665
ucretsiz 5 mobil fotografcilik uygulamasi

Sosyal medya hesaplarınızda paylaştığınız fotoğraflarla bir adım öne çıkmak ister misiniz? Mobil fotoğrafçılık uygulamaları sayesinde fotoğraflarımızı adeta bir sanat eserine dönüştürebiliyoruz. Birçok uygulama, temel düzenleme araçlarının yanında gelişmiş efektler ve özellikler sunuyor. Fotoğraflara dikkat çekici görünümler kazandırmak mümkün oluyor. Siz de fotoğraflarınızla fark yaratmak isterseniz sizin için hazırladığımız 5 ücretsiz mobil fotoğrafçılık uygulamasından yararlanabilirsiniz.

İşte akıllı telefonlar için en iyi 5 ücretsiz mobil fotoğrafçılık uygulaması!

1. Snapseed

snapseed fotografcilik

Listenin ilk sırasında oldukça popüler bir uygulamaya yer verdik. Snapseed ile fotoğraflarınıza büyüleyici stiller kazandırmanız mümkün. Temel araçlarının oldukça kapsamlı olduğunu belirtelim. Uygulama fotoğrafınızın kırpma, genişletme aşamalarında profesyonel şekilde çalışıyor. İstenmeyen nesneleri yok etme özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Fotoğrafın öznesini ortaya çıkarmak isterseniz lens bulanıklığını kullanabilirsiniz. Snapseed, sunduğu efektlerle de öne çıkan bir uygulama. Uygulamayı Google Play Store ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

2. Polarr

polarr fotografcilik

Polarr fotoğraf editörü özellikle katmanlar ve karıştırma seçenekleriyle kullanıcılara tatmin edici bir deneyim sunuyor. Çift lens efektleri ve derinlik ayarlamalarıyla fotoğrafınıza harika görünümler verebilirsiniz.  Işık kümeleri, işaret fişekleri ve birçok gerçekçi efekt ile karşınıza çıkan Polarr, profesyonel düzenlemeler yapmak isteyenler için ideal bir uygulama. Uygulamayı Google Play Store ve App Store ’dan indirebilirsiniz.

3. PhotoGrid: Video & Pic Collage Maker, Photo Editor

photogrid uygulamasi

PhotoGrid, uygulama içi satın alma içermesine karşılık ücretsiz kullanabileceğiniz özellikleri de fazlasıyla yardımcı olacaktır. Üstelik sadece fotoğraflarınız için değil, videolarınız için de düzenlemeler yapabilirsiniz. Temel düzenleme araçlarıyla, kayıtlı fotoğraflarınızın parlaklığını, kontrastını, görüntü oranını ayarlayabilir, rötuş seçeneğiyle cilt lekelerinizi ortadan kaldırıp cil tonunuzu dengeleyerek görünümünüzde iyileştirmeler yapabilirsiniz. Uygulamada kendi yaratıcılığınızı kullanarak fotoğraflar üzerinde sanatsal çalışmalar ortaya çıkarmanızı sağlayacak birçok filtre, arka plan, çıkartma, grafiti çeşidi mevcut. Uygulamayı App Store üzerinden indirebilirsiniz.

4. Koda Kamera

koda kamera fotografcilik

Koda Kamera – Fotoğraf Editörü gerçek zamanlı retro kameralar ve modern eski kamera efektleri ile fotoğraflarınızın oldukça havalı görünmesini sağlıyor. Android için en yeni retro kamera uygulamalarından biri diyebiliriz. Fotoğrafınızı son haline getirene dek birden çok aracı kullanarak dilediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

5. XEFX – Fotoğraf canlandırma, AR Efektli Canlı Fotoğraflar

xefx fotograf canlandirma

XEFX – Fotoğraf canlandırma & D3D Kamera & video uygulamasında fotoğraflarınızı canlı ve harika döngüsel videolara veya animasyonlu GIF’lere dönüştürebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları canlı duvar kağıtları ve hareketli video olarak da ayarlayabilirsiniz. Fotoğrafları canlandırmak için farklı çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Kullanabileceğiniz çok sayıdaki filtrelerle düzenlemeler yapın. VFX efektleri, VITA efektleri, çoklu sanal efektler… Deneyebileceğiniz birçok efekt ile fotoğrafları kolaylıkla canlandırın. Uygulamayı Google Play Store‘dan indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz