Dragon Ball Legends

0
2126
DRAGON BALL LEGENDS

Öncelikle yeni çıkan Dragon Ball Legends oyununun filminden bahsedelim. Sinemalarda izleyebileceğimiz bu filmin, oyunla bir iş birliği yapması gündemdedir. Öyle ki bu oyun daha film çıkmadan oldukça ilgi görmüştür. Günümüzün popüler basını arasında yerini alan dünya çapındaki Dragon Ball Legends oyununu keşfedelim!

Dragon Ball Legends oyunu bizlere ilk etapta Japon çizgi filmlerini andırıyor. Oyunun mantığı ise oldukça basit. Favori kahramanınızı seçiyorsunuz ve kendinizi macera dolu bir serüvenin içerisinde buluyorsunuz. Eğer bu macerada efsane haline gelmek istiyorsanız, takımınızı kurmalı ve kendinizi güçlendirmelisiniz. Unutmadan belirtelim takımınız ne kadar güçlüyse sizde o kadar büyük bir efsanevi güce ulaşıyorsunuz.

Oyunun modlarının birçok seçenek sunması büyük bir avantaj. Klasik dövüş oyunlarının aksine oyun kullanıcılarını kesinlikle kısıtlamıyor. Serüveni yaşadığınız ana hikaye modunda devam edebilirsiniz. Eğer daha çok güçlenmek istiyorsanız yan görevleri tamamlayabilirsiniz. Bir başka seçenek olarak düello modunda rakipleriniz ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Modlarla birlikte bilmeniz gereken bazı özellikler bulunuyor. Takımınızdaki dövüşçülerin özelliklerine ne kadar hakim olursanız modlardaki başarınız o kadar yüksek olacaktır. Örneğin sizden daha güçlü bir takımla karşılaşmak düelloyu kaybetmenize neden olacaktır. Oyunun başında seçtiğiniz favori kahramanınızı daha iyi tanıyarak sizlerde efsane olabilirsiniz.

Oyun başarınızı arttırmanız için diğer bir ipucu müsabaka öncesinde diğer takımın özelliklerini karşılaştırmanızdır. Düşmanınıza ait renkler ile sizin renklerinizi kıyaslamanız gerekiyor. Bunun için hangi renk kartlarının hangilerine üstün olduklarını bilmelisiniz. Örneğin kırmızı kart, sarı karta göre daha üstündür. Ancak mavi kart da kırmızı karta galip gelir. Bu şekilde en doğru analizi yaparsanız kısa sürede büyük başarılar elde edeceğinizden şüphemiz yok.

Dragon Ball Legends oyununu isterseniz hemen indirip sizlerde güçlü bir savaşçı olabilirsiniz. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da uygulama içi satın alma özelliği mevcut. Karakterinizi güçlendirmek için isterseniz uygulama içi satın alabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın play store ve iOS marketten indirilebilir olması harika. Daha öncesinde yalnızca play store üzerinden indirilebilen bu oyun artık iOS markette de mevcut.

Uygulamayı indirmek isteyen App Store kullanıcıları için;

Uygulamayı indirmek isteyen Play Store kullanıcıları için;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz