Dominos Pizza Türkiye

0
3379

30 dakika da lezzeti kapınıza getiren Dominos Pizza şimdi de mobil uygulaması ile lezzeti kapınıza getiriyor. Artık Dominos Pizza Türkiye uygulamasını kullanarak istediğiniz yerde ve istediğiniz saatte siparişinizi verebilirsiniz.

Dominos Pizza Türkiye uygulaması bütün telefonlar ile uyumlu çalışan yapısı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Üstelik Dominos Pizza Türkiye uygulaması tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Dominos Pizza Türkiye uygulamasını indirdiğiniz zaman karşınıza çıkan ilk ekranda mevcut olan kampanyaların listesi ile karşılaşıyorsunuz. Bu sayfanın devamında ise En Çok Satanlar ve Yeni Lezzetler sekmelerini kullanarak ürünlere kısa yoldan göz atabilirsiniz. Bir kampanyanın detaylarını öğrenmek için o kampanyanın üzerine basmanız yeterli olacaktır. Açılan ekranda kampanya bilgileri sizleri bekliyor olacak.

-Reklam-

Dominos Pizza Türkiye uygulamasının Siparişlerim sekmesinde vermiş olduğunuz siparişleri görebilirsiniz. Sepetim sekmesinde ise sepetinizde bulunan ürünleri görebilir, isterseniz yeni ürünler ekleyebilir ya da mevcut olan ürünleri sepetten çıkarabilirsiniz.

Uygulama içinde yer alan Pizza Takip seçeneğini kullanarak siparişlerinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Bunun için sipariş numaranız ile sorgulama yapmanız yeterli olacaktır.

Dominos Pizza‘nın geniş ürün yelpazesini inceleyerek mobil uygulama üzerinden istediğiniz zaman ve istediğiniz mekanda pizza siparişi verebilirsiniz.

Kategoriler içinden istediğiniz kategoriyi seçerek bunun altında bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerin içerikleri, boyutları ve fiyat bilgileri açılan ekranda size gösterilen bilgiler arasında yer alıyor. Ürünleri sepete eklemeden önce istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Örneğin pizza sipariş ederken kenar seçimi, hamur seçimi, boyut seçimi, pizzanızda olmasını istediğiniz ekstra malzemelerin seçimini yaparak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Verdiğiniz siparişler için isterseniz ileri bir tarihte gönderim yapılmasını isteyebilirsiniz. Bunun için Gönderim zamanı kısmında daha sonra seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bu ekranda teslimat adresi, sipariş notu ve ödeme tipi gibi bilgileri seçerek sipariş verme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Dominos Pizza Türkiye uygulaması ile sipariş verebilmek için İnternet erişiminiz olduğundan emin olmalısınız.

Dominos Pizza Türkiye uygulaması ile sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey mobil uygulama mağazalarını ziyaret ederek uygulamayı indirmek. Android cihazlar için Google Play, iOS cihazlar için ise App Store mağazalarını ziyaret ederek Dominos Pizza Türkiye uygulamasını indirebilirsiniz.

Domino's Pizza Türkiye
Domino's Pizza Türkiye
  • Domino's Pizza Türkiye Screenshot
  • Domino's Pizza Türkiye Screenshot
  • Domino's Pizza Türkiye Screenshot
  • Domino's Pizza Türkiye Screenshot
  • Domino's Pizza Türkiye Screenshot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here