Dinamo – Animasyonlu Video Filigranı

0
1426
dinamo animasyonlu video filigranı

Kendi marka kimliğinizi yaratmak ister misiniz? İçeriklerinizi tamamen özelleştiren uygulamalar ile marka logonuzu oluşturabilir ve izinsiz kullanımı engellemek için filigran ekleyebilirsiniz. Artık tüm bunları mobil cihazlarımız üzerinden yapabiliyoruz. Geliştirilen birçok mobil uygulama, bu konuda ihtiyacınız olan her işlemi mobil cihazlarımıza getiriyor. Dinamo – Animasyonlu Video Filigranı uygulaması da bunlardan biri. Dinamo – Animasyonlu Video Filigranı ile filigran ekleyerek videolarınızı koruyabilirsiniz. Uygulamanın özelliklerine ve nasıl çalıştığına bakalım.

Dinamo İle Videolarınızı Koruyun

Ürettiğiniz içerikleri korumanın en önemli adımı, bu içeriklere filigran eklemektir. İçeriklerinizi web sitenizde ya da sosyal medya hesaplarınızda paylaşmadan önce onlara filigran eklemek, içeriklerinizin izinsiz kullanımının önüne geçecektir. Logonuzun görüntüyü bozmayacak şekilde şeffaf olarak görünmesini sağlayabilir ve içeriklerinizi koruyabilirsiniz. Dinamo – Animasyonlu Video Filigranı uygulaması, bu konuda size yardımcı oluyor. Videolarınız için kolaylıkla filigran eklemesi yapabileceğiniz Dinamo uygulaması ile marka kimliğinizi ortaya çıkarın.

Sosyal medyada yaptığınız videolara filigran eklemek, potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekecek ve tanınmanızı sağlayacaktır. Dinamo – Animasyonlu Video Filigranı mobil uygulaması, marka bilinirliği kazanmanız için işinizi kolaylaştırıyor. Logonuzu ya da bir metin yazısını herhangi bir videoya kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Dinamo – Animasyonlu Video Filigranı uygulamasını açtığınızda ilk olarak galerinizden bir video seçiyorsunuz. Seçtiğiniz video için “filigran ekle” seçeneğine dokunduğunuzda galerinizden bir ekleme yapabilir ya da direkt filigran oluşturma seçeğini kullanabilirsiniz. Ayrıca ekranda hazır filigranları da göreceksiniz. Bu hazır filigranları da seçerek istediğiniz şekilde üzerinde kişiselleştirmeler yapabilirsiniz.

dinamo uygulamasi gorsel

Videonuz için oluşturacağınız filigranın fonunu, opaklığını, şeklini, boyutunu, konumunu dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Metin ekleyeceğiniz zaman yazı tipi, şekli, rengi, gölgelendirme gibi seçenekleri de istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Dinamo – Animasyonlu Video Filigranı uygulamasının kullanımı oldukça hızlı ve kolay.

Dinamo – Animasyonlu Video Filigranı ile çoklu filigran geçişi uygulayabilirsiniz. Hız ayarlama ve başlangıç ​​saatini belirleme seçeneklerini kullanarak videolarınızda harika etkiler yaratın. Düzenleme işiniz bittikten sonra videonuzun ön izlemesine bakıp ardından videoyu dışa aktarabilirsiniz. İşleme süresi zaman alan videolarınız için “tamamlandığında beni bilgilendir” seçeneğine dokunduğunuzda uygulama sizi bilgilendirecektir.

Siz de videolarınızla bir adım öne çıkmak ve marka kimliğinizi korumak istiyorsanız Dinamo – Animasyonlu Video Filigranı uygulamasını deneyebilirsiniz. Uygulamayı Play Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz