AirPods Max Tanıtıldı! Fiyatı ve Özellikleri

0
967
airpods max tanitildi

Apple’ın yeni kulaklığı AirPods Max tanıtıldı. Kulak üstü tasarıma sahip yeni AirPods Max, sunduğu yüksek ses kalitesi ve gürültü denetimi ile ön plana çıkıyor.

Apple, AirPods ailesinin yeni modeli olan AirPods Max’i tanıttı. Diğer modellerden farklı olarak kulak üstü bir tasarımla karşımıza çıkan AirPods Max, kullanıcılara gelişmiş bir ses kalitesi sunmayı hedefliyor. Kulaklık, aktif gürültü engelleme, şeffaf mod, adaptif EQ, dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses gibi güçlü özelliklere sahip.

Firmanın açıklamalarına göre AirPods Max, aktif gürültü engelleme ve uzamsal ses etkinken 20 saate kadar konuşma süresi ve müzik dinleme imkanı sağlıyor. Ayrıca Smart Case içinde saklandığında ultra düşük güç durumuna geçerek şarjını koruyor.

airpords max gorsel

AirPods Max, toplam dokuz adet mikrofona sahip. Aktif gürültü engelleme için sekiz adet mikrofon bulunuyor. Ses yakalama için de aktif gürültü engelleme ile paylaşılan iki mikrofon ve bir ek mikrofon olarak üç adet mikrofon mevcut.

airpods max gorsel 2

Apple Watch modellerinde bulunan Digital Crown’u da bu modelde görüyoruz. Digital Crown ile ses seviyesini ayarlama, çalma, duraklatma, bir sonraki parçaya geçme ve aramalara yanıt verme gibi özellikler kullanılabiliyor.

AirPods Max Türkiye Fiyatı:

Gümüş, uzay grisi, gök mavisi, pembe ve yeşil olmak üzere 5 farklı renk seçeneği sunan AirPods Max, Türkiye’de 15 Aralık tarihinde satışa sunulacak. Fiyat etiketi de 5.699 TL olarak açıklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz