Coinbase, Türkiye’de Kredi Kartı ile Kripto Para Alınabileceğini Duyurdu

0
581
coinbase turkiye kripto para satin alimi

Dev kripto para borsası Coinbase, Türkiye’deki kullanıcılar için kripto para satışına başladığını duyurdu. Coinbase, Türkiye’nin de içinde bulunduğu birçok ülkede banka ve kredi kartı ile kripto para alımını mümkün kılacak.

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, 20’den fazla ülkede banka ve kredi kartı ile kripto para satın alımının yapılabileceğini açıkladı. Bu ülkeler arasında Türkiye de bulunuyor. Kullanıcılar, Coinbase hesaplarından kripto para satın alımını gerçekleştirebilecekler.

Twitter üzerinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor:

“İşlem yaptığımız ülkelere her zaman yeni hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Bu hafta, 20’den fazla ülkede banka kartınızı veya kredi kartınızı kullanarak işlem yapabilme imkanını sunduk! Ülkenizin de bu ülkeler arasında yer alıp almadığını öğrenmek için Coinbase hesabınıza giriş yapın.”

Coinbase’in bu adımıyla kripto para borsasında yeni hareketlenmeler olacaktır. Bu imkanın sunulacağı ülkeler arasında Türkiye’nin yanında Brezilya, Kenya, Endonezya, Yeni Zelanda, Kazakistan, Gana ve Peru ülkeleri de yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz