Braindom: Şaşırtıcı Akıl Oyunları

0
1095
braindom akil oyunlari uygulama inceleme

Şaşırtıcı, eğlenceli ve bir o kadar da zorlu zihin oyunlarıyla kendinizi test etmek ister misiniz? Klasik zeka oyunlarının ötesinde mobil kullanıcılara yepyeni bir deneyim sunan Braindom ile karşınızdayız. Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları, mantığınızı en iyi şekilde kullanarak bulmacaları çözmeye çalışacağınız bir oyun. Android ve iOS kullanıcılarından oldukça iyi yorumlar alan Braindom, zorlu bulmacalarla aklınıza meydan okuyacak. Bu popüler oyuna gelin birlikte bakalım.

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları, beyin jimnastiği yapmak isteyenler için ideal bir oyun diyebiliriz. Sorulan her zeka oyunu, zihninizin sınırlarını zorlamak için yaratıcı şekilde tasarlanmış. Hem komik hem de şaşırtıcı sorularla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.  Eğer zeka oyunlarını seviyorsanız Braindom oyunu tam da size göre! Sorular sizi hem güldürecek hem de algınızı geliştirecektir.

Braindom İle Tuzaklı Zeka Sorularına Hazır Olun!

Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları dikkat becerinizi de ölçüyor. Hileli akıl oyunları, tuzaklı bulmacalarıyla sizleri farklı düşünmeye itecektir. Oyunda soruları çözmeye çalışırken ayrıntılara dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı soruların cevabı çok kolay gibi görünebilir. Ancak sorunun yanıltmacalı olabileceğini unutmayın.

braindom sasirtici akil oyunlari

Odaklanmanın ve farklı düşünmenin önemli olduğu oyunda, becerilerinizin geliştiğini gözlemleyebilirsiniz. Oldukça ilginç sorularla karşılaşmak, beyninizin o an farklı yönde çalışmasını  sağlayacaktır. Beyin için harika bir egzersiz olan Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları’nda zihninizi keşfedin!

Braindom, Yaratıcı Düşünmenizi Sağlıyor

Alışılmış cevapların ötesinde düşünerek farklı bakış açıları oluşturmaya çalışın. İlk olarak soruyu iyi kavramak gerekiyor. Bazen farkları ayırt edebilmek sandığınızdan daha zor olacaktır. Soruların zorluk seviyesi arttıkça cevaplama hızınız azalabilir. Eğlencenin de bol olduğu bu oyunda, doğru cevabı bulmak için pes etmeyin. Beyin fırtınası yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

braindom akil oyunlari

Her yaş grubuna hitap eden Braindom: Beyin Zeka Zihin Testi – Akıl Oyunları, ailenizle ya da arkadaşlarınızla da verimli zaman geçirmenizi sağlar. Oyundaki soruları birlikte tartışarak farklı çözüm önerileri geliştirebilirsiniz. Böylelikle farklı bakış açılarını da yakalamış olursunuz. Ayrıca bunu rekabete dönüştürerek birbirinize meydan okuyabilirsiniz.

Zeka oyunlarını seven mobil kullanıcılara, Braindom oyununu denemelerini tavsiye ederiz. Oyunu Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz