Brain It On! – Fizik Tabanlı Bulmaca Oyunu

0
1689

Akıllı telefonunuzda çok fazla zaman geçiriyor ve bunu daha verimli hale getirmek istiyorsanız  zihin geliştirici uygulamalara göz atabilirsiniz. Zihin gelişimini birbirinden farklı bulmacalarla, eğlenceli sorularla daha keyifli şekilde sunan birçok mobil oyun bulunuyor. Mobil zeka oyunları, beyin egzersizi yaptırırken bir yandan da keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Siz de birbirinden zorlu ve eğlenceli bulmacalarla beyin jimnastiği yapmak ister misiniz? Brain It On! – Physics Puzzles mobil oyunu tam da size göre! Brain It On! – Physics Puzzles, zeka oyunları içeren fizik tabanlı bir bulmaca oyunu. Mantık becerilerinizi geliştirecek Brain It On! mobil oyununu sizler için inceledik. Oyunda neler bulabileceğinize ve oyunun nasıl oynandığına yakından bakalım.

Brain It On! – Physics Puzzles

Brain It On! – Physics Puzzles oyununda, çizim ve strateji becerilerinizi bir arada kullanarak bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Oyunda amacınız, verilen bulmacaları fizik kurallarına uyacak şekilde çizimler yaparak çözmeniz olacak. Yaptığınız çizimlerin fizik kurallarına uyması için iyi bir strateji uygulamanız gerekiyor. Göründükleri kadar kolay olmayan bulmacaları çözmek için şekiller çizmeniz ve bu şekilleri çizerken de birçok şeyi hesap etmeniz gerekli.

brain it on gorsel

Fizik Tabanlı Bulmaca Oyunu

Brain It On! – Physics Puzzles, zeka oyunu sevenler için geliştirilen farklı ve oldukça eğlenceli bir mobil oyun. Oyundaki bulmacaları çözmek için birden çok işlemi aynı anda düşünmeniz gerekiyor. Bu da çok yönlü düşünme becerinizi geliştirecektir. Bulmacaları çözmek için iyi odaklanmalısınız. Brain It On! oyununda,  sorudaki tüm detayları kavradıktan ve stratejinizi geliştirdikten sonra mantığınızla harekete geçmelisiniz.

Brain It On! – Physics Puzzles yapacağınız hareketleri ilk önce soyut olarak düşünmenizi sağladığı için yaratıcılığınızı da geliştirmiş olacaktır. Oyun, farklı becerilerinizin gelişmesine katkı sağlıyor. Oyunda ilerledikçe daha pratik düşünmeye başladığınızı ve algılarınızın daha çabuk harekete geçtiğini gözlemleyebilirsiniz.

Siz de fizik bulmacaları içeren bu eğlenceli zeka oyununu deneyimlemek isterseniz Play Store ve App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Brain It On! – Physics Puzzles oyununu ücretsiz olarak mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Brain It On! oyununda uygulama içi satın alma bulunmadığını da belirtelim.

‎Brain It On!
‎Brain It On!
Price: Free+
 • ‎Brain It On! Screenshot
 • ‎Brain It On! Screenshot
 • ‎Brain It On! Screenshot
 • ‎Brain It On! Screenshot
 • ‎Brain It On! Screenshot
 • ‎Brain It On! Screenshot
 • ‎Brain It On! Screenshot
 • ‎Brain It On! Screenshot
 • ‎Brain It On! Screenshot
 • ‎Brain It On! Screenshot
 • ‎Brain It On! Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz