Bolluk ve Bereket Uygulaması

0
1834
bolluk ve bereket

Hayatta farkındalığımızı arttıracak en önemli uygulamalardan birisidir olumlamalar. Bildiğiniz üzere bir olumlamanın etki göstermesi için 21 gün boyunca söylenmesi gerekir. Aslında bu durum bir alışkanlık prensibinden kaynaklanır. Çünkü davranışlarımızın alışkanlık olması ancak 21 gün sonunda gerçekleşir. Yapılan araştırmalar sonucunda netlik kazanan 21 gün kuralı bu uygulamanın da temelini oluşturuyor. Hadi o zaman Bolluk ve Bereket uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel özelliği bedeninizin alfa frekansına uyumlanmasını sağlaması. Bunun için olumlamaların arkasında farklı bir müzik bulunuyor. Bu rahatlatıcı müzik bedeninizin iyice negatif yüklerden arınmasına yardımcı oluyor. Eğer bu sesi araştırmak isterseniz binaural ses olarak aratabilirsiniz. Bedenin alfa frekansına uyumlanması demek tam olarak meditatif duruma geçmek demektir. Eğer bedeniniz ve ruhunuz bir bütün olarak, gerçek bir meditasyon yapıyorsanız alfa frekansındasınız demektir.

Her detayı ayrı ayrı düşünülen bu uygulama tam bir profesyonel çalışmanın ve emeğin ürünüdür. Öncelikle olumlamalar için tüm ses kayıtları stüdyoda yapılmıştır. Ayrıca uygulamanın tüm içeriği telif hakları gereğince koruma altına alınmıştır. Bolluk ve bereket uygulaması kullanması son derece kolay olan bir uygulamadır. Ancak ufak bir detaydan daha bahsedelim. Bildiğiniz üzere bu tür kaliteli uygulamalar genellikle ücretli oluyor. Uygulama içi satın almalar oldukça uygun fiyatlarda olduğundan sizlerde bir şans verebilirsiniz. Eğer olumlamalar ile ilgileniyorsanız Bolluk ve Bereket uygulamasına bir şans verebilirsiniz.

Neden Sevdik?

 • Uygulamadaki ses kayıtları profesyonel olarak ses stüdyolarında kaydedilmiş. Bu da olumlamaların kalitesini son derece arttırmış.
 • İçerisinde sesli olarak dinleyebileceğiniz bolluk ve bereket olumlamaları yer alıyor.
 • Telif haklarınca güvenceye alınmış kaliteli bir uygulama.
 • Hayatınızı değiştirecek, farkındalık kazanmanızı sağlayacak olumlamaları bu uygulamada bulabilirsiniz.
 • Oldukça uygun fiyatlara bu uygulamanın tam sürümünü satın alabilirsiniz.
 • Uygulama geliştiricileri son derece ilgili, yaşayacağınız herhangi bir teknik durumda hemen destek oluyorlar.
 • Mobil cihazınızda çok fazla yer kaplamaz.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
22 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Evet

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Evet

Bolluk ve Bereket
Bolluk ve Bereket
Developer: 3colorscat
Price: Free
 • Bolluk ve Bereket Screenshot
 • Bolluk ve Bereket Screenshot
 • Bolluk ve Bereket Screenshot
 • Bolluk ve Bereket Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz