Android İçin Video İndirme Uygulaması

0
1095

İzlediğiniz videoları cihazınıza kaydetmek istiyorsanız video indirme uygulamaları ile bunu yapabilirsiniz. Sosyal medya platformlarında beğendiğiniz videoları daha sonrasında izlemek için bu uygulamalar kolaylık sağlıyor. İnternete erişiminizin olmadığı zamanlarda indirdiğiniz videoları rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bu konuda ihtiyacınıza cevap verecek bir mobil uygulamayı sizlerle paylaşmak istedik. Video İndir uygulaması, sosyal medya platformlarındaki videoları indirerek telefonunuzda depolamanızı sağlıyor.

Video İndir Özellikleri

Video İndir uygulaması, sosyal medya platformlarındaki gizli hesaplar dışında tüm hesaplar için video indirme imkanı sunuyor. Android telefonunuzda kullanabileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsiz. Sosyal medyada gezinirken beğendiğiniz bir videoyu kolaylıkla cihazınıza indirebilirsiniz. Video İndir, akıllı telefonunuzda internet olmadığı zamanda videolara erişmenin en kolay halini sunuyor.

video indir uygulamasi

Instagram, Facebook, Twitter gibi en popüler platformlarda video indirmek artık çok kolay! Birkaç dokunuşla tüm favori videolarınız cihazınıza kaydoluyor. Uygulamada şu an için 9 sosyal medya platformu içerisinden video indirme işlemi yapılabiliyor. Peki bunlar neler?

Video İndir Uygulaması İle İndirme Yapabileceğiniz Platformlar:

  • Instagram
  • Tiktok
  • Facebook
  • Whatsapp
  • Twitter
  • Likee
  • Snack video
  • Sharechat
  • Roposo

Gördüğünüz gibi uygulama, video paylaşımı yapılan en popüler sosyal medya platformlarından indirme yapabilmenizi sağlıyor. Videoları indirerek istediğiniz zaman izlemenin keyfini çıkarın. Ayrıca video paylaşmak da bu şekilde mümkün hale gelmiş oluyor.

Instagram’da bir video izlediniz ve arkadaşınızla paylaşmak istiyorsunuz diyelim. Normal şartlarda arkadaşınızın videoyu görüntüleyebilmek için Instagram hesabının olması gerekiyor. Ancak Video İndir ile arkadaşınızın hesabı olmasa da bu videoyu paylaşabiliyorsunuz. Videoyu cihazınıza kaydedin ve sevdiklerinizle kolaylıkla paylaşın.

Uygulama henüz yeni olduğu için kullanıcı yorumlarını sizlere iletemiyoruz. Eğer uygulamaya bir şans vermek isterseniz Google Play Store’dan Video İndir uygulamasını ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

The app was not found in the store. 🙁

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz