Amazon’un Mobil Oyunculara Özel GameOn Uygulaması Yayınlandı

0
834
amazon gameon uygulamasi

Amazon, mobil oyuncular için geliştirdiği yeni uygulaması GameOn’u yayınladı. Oyuncular, GameOn uygulaması üzerinden birbirleriyle etkileşime girip oyun klipleri paylaşabilecekler.

ABD merkezli dünyanın en büyük e-ticaret şirketi olan Amazon, farklı dijital hizmetleriyle de büyük ilgi görüyor. Amazon’un yeni hizmetlerinden biri de mobil oyunculara özel geliştirdiği GameOn uygulaması oldu. Oyuncular bu uygulamada, süreleri 30 saniye ile 5 dakika arasında değişen oyun kliplerini kaydedebiliyor ve kaydettikleri klipleri GameOn profillerinde paylaşabiliyor.

GameOn’da şu an PUBG Mobile, Crossy Road, Angry Birds 2, Final Fantasy Brave Exvius, Gardenscapes gibi pek çok popüler oyun destekleniyor. Oyuncular 30 saniye ile 5 dakika arasında sınırlandırılan klipleri, uygulama içerisinde düzenleyebiliyor. Ayrıca uygulamada rekabet ortamının artması adına haftalık yarışmalar da mevcut. Oyuncular, oyun içi görevleri tamamlayarak ve kliplerini platformda paylaşarak dijital rozetleri kazanmaya çalışıyor.

Amazon’un yeni uygulaması GameOn şu an için sadece Android kullanıcılarına sunuldu. Yakın zamanda iOS işletim sistemine de gelmesi bekleniyor.

Amazon GameOn Tanıtım Videosu:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz