Amazon Prime Day İndirimleri Yaklaşıyor

0
1431
amazon prime day indirimleri

Amazon Prime’ın Türkiye’de de hizmete girmesinden sonra Prime Day indirimleri merak konusu oldu. Amazon’un Prime aboneleri için gerçekleştirdiği Amazon Prime Day indirimleri, bu yıl 13-14 Ekim’de tarihlerinde düzenlenecek.

Türkiye’ye kısa bir süre önce giriş yapan e-ticaret şirketi Amazon, Prime üyelerini büyük fırsatlarla buluşturduğu Prime Day etkinliğinin tarihlerini duyurdu. Bu yıl ilk kez Türkiye’de de geçerli olacak olan Amazon Prime Day indirimleri 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. Ayrıca Amazon, Prime üyeleri için indirim günlerinin öncesinde de özel fırsatlar sunuyor.

Şirket, Prime üyelerini Prime Day etkinliğine hazırlamak için erken indirim dönemini başlattı. Prime üyeleri kulaklık ve hoparlör, ayakkabı, elektrik aksesuarları, termos gibi birçok kategoride ürüne erken indirim fırsatlarından yararlanarak ulaşabilirler.

Amazon’un, 12 Ekim’i 13 Ekim’e bağlayan gece 00:00’da başlatıp 14 Ekim 23:59’da sonlandıracağı Prime Day indirimlerinden yararlanabilmeniz için Prime üyesi olmanız gerekiyor. Aylık 7,90 TL karşılığında Prime üyeliğinizi başlatabilir ve özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Amazon Prime için 1 aylık ücretsiz deneme imkanı sunulduğunu da belirtelim. Dilerseniz buradan üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Prime Day öncesi fırsatlar hakkında daha fazla bilgi almak için www.amazon.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz