All Events in City İle Şehrinizdeki Etkinlikleri Keşfedin

0
1477
all events in city uygulamasi

Günümüz teknoloji dünyasında artık hayatımızın her alanını organize edebilmek mümkün hale gelmeye başladı. Akıllı telefonlarda bulunan mobil uygulamalar sayesinde ulaşabileceklerimizin sınırı neredeyse kalmadı diyebiliriz. Sağlıktan sanata, iş hayatından spora kadar birçok farklı alanda ihtiyacımıza yönelik kolaylıklar sunan her türlü içeriği, geliştirilen çeşitli mobil uygulamalarda bulabiliyoruz. Özellikle son zamanlarda sosyal hayatımızda faydalandığımız mobil uygulamaların kullanım oranı fazlasıyla artmış durumda. Organizasyonlar, konserler, sergiler, tiyatrolar gibi çeşitli etkinliklere katılabilmek artık bir telefon kadar uzağımızda. Uygulama mağazalarındaki eğlence ve etkinlik kategorilerindeki en başarılı uygulamalardan biri olan All Events in City – Discover Events On The GO mobil uygulaması, bu konuda kullanıcılara pratik ve hızlı bir deneyim sağlıyor. Etkinlik rehberiniz olacak bu uygulamanın özelliklerini ve nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız hemen size detaylardan bahsedelim.

All Events in City – Discover Events On The GO uygulamasında, bulunduğunuz şehrin yakınlarında yer alan etkinlikleri açıklamalarıyla birlikte bulabilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda konumuzun otomatik olarak belirlenmesine izin vererek ya da ayrıca “explore”(keşfetme) kısmında yer alan seçeneklerden şehrinizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmuyor ancak oldukça basit bir kullanımı olduğu için zorluk yaşamayacağınızı düşünüyoruz. Yakınınızdaki konserler, fuarlar, seminerler, atölyeler, spor aktiviteleri, tiyatro oyunları, dans geceleri ve daha fazlasını keşfetmenizi sağlayan uygulama ile her etkinlikten haberdar olabilirsiniz. Üstelik hangi etkinliğe gitmeye karar verdikten sonra uygulamanın hatırlatıcısını kullanarak etkinlik zamanı geldiğinde bildirim alabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızın Katıldığı Etkinlikleri Takip Edin

All Events in City – Discover Events On The GO uygulamasını hesap oluşturmanıza gerek kalmadan da kullanabilirsiniz. Peki kullanıcı hesabı oluşturmanızın ek bir katkısı olur mu? Evet, hesabınızla giriş yaparak diğer kullanıcılarla etkileşime geçebilir, arkadaşlarınızı takip edebilir ve onların hangi etkinliklerde yer aldığını görebilirsiniz. Uygulama bu açıdan birçok önerilerle karşılaşmanızı da sağlamış oluyor. Kullanıcıların gittikleri yerden paylaştıkları fotoğrafları beğenebiliyor ve yorum yapabiliyorsunuz. Kendiniz de hikayeler bölümünde fotoğraf paylaşarak başkalarına rehberlik edebilirsiniz.

Uygulamada bilet almak da çok kolay. Paylaşılan etkinliğin sayfasına gittiğinizde sayfanın aşağısında bilet alma kısmı bulunuyor. Oraya tıklayarak direkt bileti alabileceğiniz internet sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Ayrıca etkinlik sayfasında bulunan e-posta sekmesinden organizatörle iletişime geçebilme imkanınız olduğunu da belirtelim. Bazı organizatörler düzenledikleri etkinlikler için gönüllü katılımcılar arayabiliyor. Siz de bunlarda görev almak isterseniz organizatöre e-posta gönderebiliyorsunuz.

Şehrinizde ilgi alanınıza yönelik verimli ve keyifli vakit geçirmek istiyorsanız All Events in City – Discover Events On The GO uygulaması bu konuda size kılavuz olacak harika bir uygulama. Uygulamayı Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

‎All Events in City
‎All Events in City
Developer: Amitech
Price: Free
  • ‎All Events in City Screenshot
  • ‎All Events in City Screenshot
  • ‎All Events in City Screenshot
  • ‎All Events in City Screenshot
  • ‎All Events in City Screenshot
  • ‎All Events in City Screenshot
  • ‎All Events in City Screenshot
  • ‎All Events in City Screenshot
  • ‎All Events in City Screenshot
  • ‎All Events in City Screenshot

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz