Alarmy (Sleep If U Can)

0
5273

Bu güne kadar kullandığınız alarm uygulamaları ve çalan alarmlar sizi yatağınızdan kaldırmaya yetmediyse Alarmy (Sleep If U Can) uygulaması tam da size göre bir uygulamadır. Birbirinden farklı alarm modları ile yatağınızdan çıkmanızı garanti ediyor.

Dünyanın En Sinir Bozucu Alarm Uygulaması olarak kedinidi tanıtan ve pek çok uygulama listesinde ilk sıralarda yer almayı başaran Alarmy uygulaması, Almanya, Fransa ve Güney Kore gibi ülkelerin de içinde bulunduğu 80 ülke de AppStore’da ilk sırada yer alıyor.

Uygulamayı indirdiğiniz zaman ekranda ilk olarak alarm listesi çıkıyor. Bu listede oluşturduğunuz alarmları görebilirsiniz. Ekranda bulunan Alarm Ekle butonuna bastığınız zaman açılacak olan kutucuk sayesinde yeni bir alarm ekleyebilirsiniz.

Alarmy uygulamasını diğer alarm uygulamalarından ayıran en önemli özelliği birbirinden farklı üç alarm kapatma moduna sahip olmasıdır. Bu alarm kapatma modları ise şu şekilde;

Fotoğraf Modu: Alarmy uygulamasında Ayarlar ekranında yer alan bu seçenek alarmı kapatmak için yatağınızdan çıkarak kayıtlı olan yerin fotoğrafını çekmenizi sağlıyor. Eğer fotoğrafı çekmediyseniz alarm çalmaya devam edecektir.

Sallama Modu: Alarmı kapatmak için açabileceğiniz bir diğer mod ise Sallama modu olarak karşımıza çıkıyor. Telefonunuzu sallayarak alarmı kapatmanıza olanak sunan bu seçenek telefonu sallama gücünü ayarlamamıza imkan sunuyor.

Matematik Problem Modu: Uygulamayı başarılı kılan özelliklerin başında gelen matematik problem modu, alarmı kapatmak için karşınıza çıkan matematik sorusuna cevap vermenizi sağlıyor. Bu işlemi doğru yapmadığınız takdirde alarmın kapanmayacağını bilmelisiniz.

Alarmy uygulaması, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı ile de alarm uygulaması kullananların beklentilerini karşılıyor. Son derece sade hazırlanmış ekranları ile işlevsel bir yapı sunan bu uygulama Ayarlar bölümü sayesinde kullanıcının tercihlerini değiştirmesine olanak sunuyor.

Ayarlar sayfasında uygulama üzerinde pek çok değişiklik yapmanıza imkan sunuluyor. Konum bilgisinden alarmı erteleme süresine kadar bütün özellikleri bu sayfadan yönetebilirsiniz.

Alarmy uygulaması hem Android hem de iOS işletim sistemine sahip cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ücretsiz olan bu uygulamanın gelişmiş seçeneklerinden faydalanmak için uygulama içi satın almalar yapabilirsiniz. Alarmy uygulamasını Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz