Adım İzleyici: Pedometre, Kalori İzleyici

0
1641
adim izleyici pedometre uygulama inceleme

Bazen küçük görünen ama hayatımız için bir o kadar da büyük değişimler yaratan durumlarla karşılıyoruz. Sağlıklı bir bedene giden yolculuğun da buna benzer olduğunu söyleyebiliriz. Basit ama devamlılığında oldukça verimli bir etkinlik olarak; hareket etmek ve adım atmak! Her gün attığımız adımlar, sağlıklı bir vücuda kavuşmanın en önemli aşamasıdır. Adım İzleyici: Pedometre, Kalori İzleyici uygulaması da size yürüyüş alışkanlığını kazandırarak bu aşamayı kolaylıkla takip edebilmenizi sağlıyor.

Adım İzleyici: Pedometre, Kalori İzleyici uygulamasında günlük adımlarınızı, yakılan kalorilerinizi, yürüme mesafenizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Sürenizi, temponuzu, sağlık verileriniz gibi bilgilerin hepsini bu uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz. Günlük adım hedefinizi belirleyerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Hedefinizi sürekli gerçekleştirmek, motivasyonunuzu da korumanızı sağlayacaktır. Ayrıca mesafe, kalori, süre vb. için de hedefler belirleyebilirsiniz.

Kullanımı Kolay ve Güç Tasarruflu Adım İzleyici

Adım İzleyici, günlük adımlarınızı büyük oranda pilden tasarruf sağlayarak sağlıyor. Yerleşik sensörle adımlarınızı sayan mobil uygulama, diğer adım sayarlara göre bu konuda daha avantajlı bir konumda. Telefonunuz elinizde, cebinizde, çantanızda olsa da merak etmeyin. Adım İzleyici: Pedometre, Kalori İzleyici uygulaması, ekran kilitli olduğunda bile adımları doğru bir şekilde kaydeder.

Tamamen ücretsiz bir uygulama olan Adım İzleyici, adımlarınızı otomatik olarak kaydeder. Adım saymayı duraklattığınızda arka planda veri yenileme durdurulur. Günlük adım raporunuzu zamanında alırsınız. Ayrıca gerçek zamanlı adımlarınızı durum çubuğunda da kontrol edebilirsiniz.

Ayrıntılı Grafikler

Uygulamada yürüyüş verileriniz grafiklerde gösteriliyor. Günlük, haftalık ve aylık yürüyüş istatistiklerinizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Google Fit ile veri eşitleme de destekleniyor. Grafiklerinizi incelemek, günlük egzersizleriniz için de motivasyonunuzu artıracaktır. Adım adım hedefinize ulaşın!

Adım İzleyici: Pedometre, Kalori İzleyici, sağlık verilerinizi (ağırlık eğilimi, uyku durumları, su içme ayrıntıları, beslenme vb.) kaydediyor. Hangi günler daha fazla koştuğunuzu, ne kadar kalori yaktığınızı görebilirsiniz. Kalori sayacı özelliği, sağlıklı beslenme için de faydalı olacaktır.

Mobil cihazınızda güç tasarrufu sağlayarak adımlarınızı ve kalorilerinizi izleyen Adım İzleyici: Pedometre, Kalori İzleyici uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Uygulamayı Google Play Store üzeerinden ücretsiz olarak akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz