Adgager İle Pazarlama Dünyasına Yön Verin

0
1500
adgager uygulamasi

Günümüzde markaların, firmaların, girişimcilerin projelerini oluşturma süreçlerinde hedef kitlelerine uygun tercihlerle ulaşabilmeleri, başarı sağlamaları için büyük bir öneme sahip. Bunun için şirketler proje aşamalarında tüketicilerin beklentilerine yönelik düşüncelerini öğrenmek açısından çeşitli araştırmalar, anketler düzenliyor. Buradan aldıkları geri dönüşler ile birlikte de projelerine yön verebiliyorlar. Projelerin verimli olarak hayata geçirilmesini sağlayan bu çalışmalar, şirketle hedef kitle arasında köprü kurarken karşılıklı memnuniyeti de sağlayabilen bir durum. Peki bir tüketici olarak siz de bu araştırmalara katılmak, fikirlerinizle firmalara, girişimcilere yön vermek ister misiniz? Cevabınız evet ise sizi Adgager uygulaması ile tanıştıralım. Adgager, yorumlarınız ve önerilerinizle firmaların kampanya, tasarım süreçlerinde aktif rol oynarak gelişmelerine katkıda bulunabileceğiniz bir uygulama. Üstelik bunu yaparken kazanç sağlama imkanınız da var. Bunun gibi diğer özelliklerini merak ediyorsanız hemen detaylardan bahsedelim.

Adgager uygulaması, firmaların geliştirmeye çalıştıkları projeleriyle sizi buluşturarak pazarlama alanında fikirlerinizin değerlendirilmesini sağlıyor. Önerilerinizle etki edeceğiniz girişimleri şekillendirebilirsiniz. Geleneksel yöntemlerden sıyrılarak araştırmaların dijital ortamda yapılması hem daha pratik hem de hızlı işleyen bir süreç olacaktır. Uygulama da bu anlamda kullanım kolaylığı sunuyor. Adgager uygulamasında araştırmalara katılabilmek için ilk önce üye olmanız gerekiyor. Sonrasında profil bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduğunuz takdirde uygulamada “gager adayı” olarak görünüyorsunuz. Araştırmalara katıldıkça “gager” olma şansınız artıyor. Uygulamanın menüsünden açık olan ve biten projelere hızlıca ulaşabilirsiniz. Açık projelerden yorumlarınızı ve puanlarınızı bekleyen firmaların araştırmalarına katılmak istediğinizde tanımladığınız mail adresinize anketler, tasarım fikirleri ya da videolar gönderiliyor. Siz de bunlara yorum yaparak ya da fikir geliştirerek önerilerde bulunabiliyorsunuz.

Adgager uygulamasının menüsünde yer alan “gager soruları” bölümüne girdiğinizde profil bilgilerinizle daha ilgili ve daha fazla sayıda proje gönderilebilmesi için cevaplamanız gereken mobil, finans, spor, alışveriş, ulaşım gibi çeşitli konu kategorilerinde sorular bulunuyor. Bu soruları yanıtlayarak daha etkili olabileceğiniz çalışmalarla karşılaşabilirsiniz. Adgager uygulaması, fikirlerinizi hem firmalara iletiyor hem de size kazanç ve fırsatlar sunuyor. Uygulamada katıldığınız her araştırma, “kazanılan gag” miktarını artırıyor. Sistemde birikmiş “gag”lerinizi isterseniz alışveriş sitelerinde indirim kuponu olarak isterseniz de türk lirasına çevirip banka hesabınızdan çekerek kullanabilirsiniz.

Büyük Ödüller

Uygulamada kazanılan “gag”leriniz sayesinde uçak biletleri, hediye çekleri, cihaz çekilişlerine katılabilir ve büyük ödüller için şansınızı deneyebilirsiniz. Çekilişin geçerli olduğu tarihler, katılımcı sayısı gibi her çekilişin detaylarını “büyük ödüller” kategorisinde bulabilirsiniz. Firmalarla, markalarla yaratıcı ve yardımcı fikirlerinizi paylaşmak, içinde yurtdışı gezilerinin de bulunduğu ödüllere katılımınızı artıracaktır.

Uygulamanın beğendiğimiz özelliklerinden biri de “freewall” kategorisinden “gentry” oluşturarak sesinizi duyurmanıza aracılık etmesi. Gentry için Adgager’da proje gelmesini beklemeden herhangi bir marka, ürün, reklam filmi, uygulama hakkında görüş ve önerilerinizi yazabileceğiniz gönderiler diyebiliriz. Bu gönderilerin de markalar tarafından izlenip değerlendirildiğini belirtelim.

Adgager uygulamasıyla pazarlama dünyasında siz de rol alarak markaların, girişimcilerin gelişimine yardımcı olabilirsiniz. Uygulamayı cihazınıza yüklemek isterseniz Play Store ve App Store mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Adgager
Adgager
Developer: Adgager
Price: Free
 • Adgager Screenshot
 • Adgager Screenshot
 • Adgager Screenshot
 • Adgager Screenshot
 • Adgager Screenshot
 • Adgager Screenshot
 • Adgager Screenshot
 • Adgager Screenshot
‎Adgager
‎Adgager
Developer: Adgager
Price: Free
 • ‎Adgager Screenshot
 • ‎Adgager Screenshot
 • ‎Adgager Screenshot
 • ‎Adgager Screenshot
 • ‎Adgager Screenshot
 • ‎Adgager Screenshot
 • ‎Adgager Screenshot
 • ‎Adgager Screenshot

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz