Acer, Gelişmiş Oyuncu Koltuğunu Tanıttı

0
1517

Acer, oyunculara yönelik geliştirdiği ekipmanlarına bir yenisini daha ekledi. Acer Predator Gaming Chair x OSIM adlı oyuncu koltuğuyla  karşımıza çıkan Acer, oyunculara oldukça konforlu bir oyun deneyimi yaşatacak.

Bilgisayar ve donanım üreticisi Acer, yeni oyuncu koltuğunu tanıttı. Masaj desteği özelliğiyle dikkat çeken Acer Predator Gaming Chair x OSIM, uzun süren oyunlarda oyunculara konfor sağlıyor. İhtişamlı bir tasarıma sahip olan oyuncu koltuğu, altı farklı noktaya masaj yapabilme özelliğiyle oyun oynama süresi boyunca rahatlık sağlayacak.

Acer Predator Gaming Chair x OSIM

Acer Predator Gaming Chair x OSIM Özellikleri

Acer’ın yeni oyuncu koltuğunun yaslanma kısmında tüm sırtınıza erişebilen iki silindir seti yer alıyor. Koltukta boyun, bel ve omuz kısmınıza masaj yaptırmanızı sağlayan 3 farklı program bulunuyor. Altı  farklı omuz noktasına ya da tek noktaya değecek şekilde silindirlerin özelleştirilebilmesi mümkün.

Acer Predator Gaming Chair x OSIM oyuncu koltuğu, geriye doğru 145 derece yatabiliyor. Konfor seviyesini en yükseğe çıkaran oyuncu koltuğunun fiyatı henüz açıklanmadı. Yakın zamanda koltuğun fiyatının ve çıkış tarihinin paylaşılması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz