2019’un En İyi iOS Uygulamaları ve Oyunları

0
1839
en iyi ios uygulamalari oyunlari

Apple, özel bir etkinlik düzenleyerek 2019’un en iyi uygulamalarını ve oyunlarını duyurdu. Uygulama kültürüne yön veren en güçlü trendleri açıkladığını belirten Apple, her yıl sonuna özel yaptığı gibi 2019 yılının sonlarına yaklaşırken de en iyiler listesini paylaştı. Birçok uygulama ve oyun geliştiricilerin yer aldığı etkinlikte iOS platformu için sunulan uygulamalar ve oyunlar arasından en iyiler belirlenerek ödüllendirildi.

Geliştiricilerin yenilikçi uygulamalarla ilham verdiğini söyleyen, Apple’ın Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Phil Schiller, yaratıcılık ve eğlenceye duydukları isteği yansıtmaları açısından çabalarını takdir ettiğini belirtti. Şimdi sizler için sıraladığımız iPhone, iPad, Mac ve Apple TV için seçilen 2019 ‘un en iyi uygulamaları ve oyunlarına geçelim.

2019’un en iyi iPhone uygulaması: Spectre Camera

spectre kamera

AI destekli uygulama, uzun pozlama fotoğrafları çekmek için gelişmiş özelliklere sahip. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

2019’un en iyi iPad uygulaması: Flow by Moleskine

flow by moleskine

Grafit, keski uçlu kalemlerine ve gerçeğe yakın birçok çizim seçeneğine sahip olan uygulama ile gelişmiş bir çizim deneyimi yaşayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

2019’un en iyi Mac uygulaması: Affinity Publisher

affinity publisher

El ilanları ve küçük görseller oluşturma konusunda titizlikle çalışan uygulama, profesyonel düzeyde tasarım yapılabilmesini herkes için mümkün kılıyor. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

2019’un en iyi Apple TV uygulaması: The Explorers

the explorers

Ortak bir hedefe yönelik çalışan araştırmacı, bilim insanı ve sanatçı topluluğuna destek amaçlı tasarlanan uygulama, doğanın kapsamlı bir görsel envanterini oluşturmak için fotoğraflar ve videolar sunuyor. Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

2019’un en iyi iPhone oyunu: Sky: Children of the Light

sky children of the light

Sky krallığında geçen oyun, görsel açıdan oldukça etkili bir macera oyunu. Oyunda ‘‘Işığın Çocukları’’ndan biri olarak yer alıyorsunuz ve 7 farklı diyarı, gizemlerini çözerek geziyorsunuz. Oyunu indirmek için tıklayınız.

2019’un en iyi iPad oyunu: Hyper Light Drifter

hyper light drifter

Klasik 16 bit oyunlarını günümüz oyun teknolojileriyle birlikte harmanlayan oyun, etkileyici görsellere sahip bir aksiyon oyunu. Oyunu indirmek için tıklayınız.

2019’un en iyi Mac oyunu: GRIS

gris

Oyun, hikaye kahramanı Gris’in, hayatındaki acı deneyimlere rağmen umut dolu olan bir genç kız olarak yaşamındaki parçaları bir araya getirmeye çalıştığı bir bulmaca/platform oyunu. Oyunu indirmek için tıklayınız.

2019’un en iyi Apple TV oyunu: Wonder Boy: The Dragon’s Trap

wonder boy the dragons trap

Lizardcube tarafından seri yaratıcı Ryuichi Nishizawa iş birliğiyle geliştirilen 80’lerin kült oyunu Wonder Boy, günümüz uyarlamasıyla yeni bir görünüm sunan aksiyon-macera/platform oyunu. Oyunu indirmek için tıklayınız.

2019’un en iyi Apple Arcade oyunu: Sayonara Wild Hearts

sayonara wild hearts

2019 yılında Apple, reklamsız oyun oynama imkanını veren Arcade hizmeti için yeni bir sekme ekleyerek App Store’u genişletmişti. Yılın en iyi Arcade oyunu olarak seçilen Sayonara Wild Hearts, motosiklet yarışı oyunlarını sevenler için adrenalini oldukça yükseltecek bir oyun. Oyunu indirmek için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz