2019’un En İyi Android Uygulamaları

0
2475
2019 en iyi android uygulamalari

Apple’ın ardından Google da Play Store’un ‘‘en iyiler’’ini seçerek 2019 yılının en iyi uygulamalarını ve oyunlarını açıkladı. En iyiler listesi her yıl olduğu gibi bu yıl da halk oylaması sonucu belirlendi. Liste, 11-25 Kasım aralığında kullanılan oylar sonucunda Android platformu için en iyi uygulamalar ve oyunlardan oluşuyor. Halk oylamasının yanı sıra Google, şirketin kendi seçtiği uygulama ve oyunları da listeye ekledi.

Google tarafından açıklanan 2019’un en iyi Android uygulamalarını sizler için bir araya getirdik. İncelemeye geçmeden önce paylaşacağımız listenin Play Store Türkiye için geçerli olduğunu da söyleyelim.

2019’un en iyi uygulaması: Ablo

ablo

Ablo, farklı ülkelerden insanlarla tanışabileceğiniz ve arkadaşlık kurabileceğiniz bir uygulama. Entegre dil çevirme özelliği sayesinde karşılıklı olarak kolaylıkla iletişim kurabiliyorsunuz. Uygulamayı Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

Halk oylaması sonucu 2019’un en iyi uygulaması: Oyna Kazan

oyna kazan

Para ödülü kazandıran canlı bilgi yarışmalarından biri olan Oyna Kazan, Android kullanıcıları tarafından en iyi uygulama olarak seçildi. Yarışmada kazandıran sorular aşamasına gelindiğinde yarışmada kalan herkes para ödülü kazanmaya başlıyor. Ödül, doğru yanıt verildikçe katlanarak artıyor. Yarışmayı kazanan kişi hem ortak kazanılan ödülün hem de birincilik ödülünün sahibi oluyor. Uygulamayı Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

2019’un en iyi günlük yardımcı uygulamaları

ActionDash: Dijital Denge ve Ekran Süresi yardımcı

actiondash

Uygulama, telefonunuzu gün içinde ne kadar süre kullandığınızı detaylı istatistikleriyle gösteren ve rapor sunan bir uygulama. Uygulamayı yüklemek için tıklayınız.

Boosted – Produtivity & Time Tracker

boosted

Boosted, zaman yönetimi konusunda zorluk çekenlere yardımcı olan bir uygulama. Uygulama sayesinde aktivitelerinizi düzenleyerek zamanınızı kontrol etmeniz kolaylaşıyor. Uygulamayı  yüklemek için tıklayınız.

Google Fotoğraflar’dan Gallery Go

gallery go

İnternet bağlantısı olmadan da çalışabilen Gallery Go, fotoğraflarınızı organize etmenizi ve iyileştirmenizi sağlıyor. Ayrıca uygulamayla galerinizdeki fotoğraf ve videoların aktarımını da gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı yüklemek için tıklayınız.

Mubert

mubert

Uygulama temelde arka plan müziği olarak çalışıyor. Herhangi bir işle ilgilenirken o ana uygun bir mod seçimiyle dilediğiniz tarzda müzik dinleyebilirsiniz. Uygulamayı Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

Post-it

post it

Uygulama, telefonunuzda notlar oluşturarak ya da kameranızdan çeşitli notların fotoğrafını çekerek bunları düzenleyebilmenizi ve panonuza eklemenizi sağlıyor. Uygulamayı Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

En iyi kişisel gelişim uygulamaları

Lokma – Yemek Tarifleri

lokma yemek tarifleri

 

Lokma, çok sayıda yemek tarifleriyle yemek yapmayı sevdiren ve öğreten bir uygulama. Kalori filtreleme, beslenme tercihleri gibi seçenekleri de bulunan uygulamada, dünya mutfaklarından farklı tariflerle yemek menülerinizi zenginleştirebilirsiniz. Uygulamayı Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

Plank Egzersizi – 30 Günlük Zorlu Plank Görevi

plank egzersizleri

 

Uygulamanın sunduğu farklı çeşitlerdeki plank egzersizleri, kilo vermenize ve kaslarınızı güçlendirmenize yardımcı oluyor. Özelleştirilmiş egzersiz hatırlatıcıları ile belli bir düzen oluşturabilirsiniz.  Uygulamayı yüklemek için tıklayınız.

SleepTown

sleep town

Düzenli ve sağlıklı uyku alışkanlığı oluşturmaya yardımcı olan uygulama, uyku saatlerinize uygun olarak ayarlanmış şekilde size, kendi şehrinizi kurma imkanı veriyor. Uygulamayı Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

Smarter – Beyin jimnastiği & Mantık Oyunları

smarter beyin jimnastigi

Mantığınızı test etmenizi, reflekslerinizi ve hafızanızı geliştirmenizi sağlayan uygulama, farklı kategori ve seviyelerden eğlenceli oyunlar sunuyor. Uygulamayı yüklemek için tıklayınız.

Drops’tan Scripts – Yazmayı Öğren

dropstan scripts

Uygulama, yeni bir dil öğreniminde en temel olarak alfabeyi, kelimelerin yazılışını öğretiyor. Çince karakterleri, Kore alfabesini minimal resimli gösterimlerle ve oyunlarla öğrenebilirsiniz. Uygulamayı yüklemek için tıklayınız.

2019’un en iyi az bilinen uygulamaları

Big Bang AR

big bang ar

Evrenin oluşumunu artırılmış gerçeklik deneyimi ile sunan uygulamayı Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

Concepts – Sketch, Design, Illustrate

concepts sketch

Fikirlerinizi çizimlerinize yansıtmanızı sağlayan bu çizim uygulamasını Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

MashApp – Video Punchlines

mashapp

Mizah yoluyla sosyalleşmeyi sağlayan uygulamada kısa videolar çekerek paylaşım yapıyorsunuz ve paylaşımlarınız da video olarak yanıtlanabiliyor. Uygulamayı Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

Morphin – CGI GIF Maker & Editor

morphin

Uygulamayla GIF dosyaları oluşturabiliyor ve bunları arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Uygulamayı yüklemek için tıklayınız.

ruff: writing app for notes, lists & drafts

ruff writing app for notes

Taslaklarınızı, notlarınızı, listeleriniz basit bir şekilde oluşturmanızı sağlayan uygulamayı yüklemek için tıklayınız.

2019’un en eğlenceli uygulamaları

Enlight Pixaloop

enlight pixaloop

Uygulama, sunduğu animasyon efektleriyle fotoğraflarınıza yaratıcılık kazandırıyor. Çok çeşitli düzenleme araçları ile görsellerinizi canlandırabilirsiniz. Uygulamayı Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

Pottery.ly 3D – Relaxing Ceramic Maker

pottery.ly 3D

Kendi seramiklerinizi oluşturup biçimlendirmenizi sağlayan bu keyifli uygulamayı, Android cihaza buradan, iOS cihaza buradan yükleyebilirsiniz.

Video Düzenleyici – kamera efekt, tik tok efekt

video duzenleyici kamera efekt

Uygulama ile kameranızdan video çekerek ya da galerinizdeki videoları seçerek sanatsal formda düzenlemeler yapabilirsiniz. Uygulamayı yüklemek için tıklayınız.

Yukarıda yazmış olduğumuz Ablo ve Oyna Kazan uygulamaları da en eğlenceli uygulamalar arasında bulunuyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz