ZUBİZU: Son Trendler, Markalarda Özel İndirimli Alışverişler

0
2923

En güncel trendlerden yola çıkarak size özel kampanyalar düzenleyen ve ilgilendiğiniz alanlardaki yenilikleri sizlerle buluşturan Zubizu, geniş bir kategori alanına sahip. Yeme – içme, seyahat, sanat – eğlence, moda – tasarım, spor – sağlık, otomobil gibi yaşamımızın büyük bir bölümünü kapsayan alanlarda, birçok seçkin markanın indirimleri ve kampanyaları Zubizu sayesinde anında ekranınızda görüntülenirken, uygulamanın sunduğu size özel öneri ve sürprizler bu durumu daha da eğlenceli hale getiriyor. Aplikasyonu indirdiğiniz andan itibaren bu renkli dünyanın kapılarını aralıyor ve hiç tereddüt etmeden içeriye dalıyorsunuz.

İlgi alanlarınızı belirledikten sonra uygulamanın meyvelerini yemeye başlayabilirsiniz. Seyahat planlarınız için avantajlı rezervasyonlardan yararlanabilir, sevdiğiniz markaların renkli tasarımları ile trendleri yakalarken, fırsat dolu bir alışveriş yapabilir, hangi sahnede, hangi sinema salonunda ya da hangi konser alanında hangi etkinlikler gerçekleşiyor diye araştırmanıza gerek kalmadan bir tıkla hepsinden haberdar olabilir, üstelik biletlerinizi alabilirsiniz. En trend restoranlarda mükemmel bir organizasyon için Zubizu’nun kampanyalarından faydalanabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Yeter ki karar verin, karar verdikten sonra yararlanmak istediğiniz tüm kampanyalı markalar, mekanlar, etkinlikler için yapmanız gereken tek işlem mobil cihazınızı yan döndürmek ve ekranda görünen barkod numarasını ilgili kişiye göstermek.

Kullanımı kolay, yaptıkları olay olan bir uygulamadan söz ediyoruz. Birbirinden farklı başlıca kategorileri tek çatı altında toplamış, sürprizlerden ve ödüllerden geri kalmamış, bunların yanına bir de her gün en yeni içerikleri eklemiş ve yaşantınızı yeniden şekillendirmek için güzel bir atılım gerçekleştirmiş Zubizu. İster iOS kullanıcısı olun ister Android, mobil cihazınıza uygun mağazayı ziyaret ederek Zubizu’yu ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Facebook, Google+ ya da e-posta yolu ile üyeliğinizi aktifleştirebilir, yaşam tarzınıza uygun birçok alanda yeni keşifler yapabilirsiniz.

-Reklam-

Yeniliklerine bir yenisini daha ekleyerek güncel versiyonu ile kullanıcılarla buluşan aplikasyonda, daha fazla kampanya seçeneği sunmak amacıyla teknik alt yapı bir üst seviyeye taşınmış. Kullanıldıkça artan Zubizu puanlarını, artık moda ve seyahat kategorilerinde bulunan ödüller için de kullanmak mümkün. Ve tabiki güncel bir versiyonun olmazsa olmazı olan performans iyileştirmeleri, uygulamayı daha verimli kılıyor. Hiç vakit kaybetmeden sizde bu renkli dünyaya ortak olun, Zubizu’daki gelişmeleri sosyal medya hesaplarından takip etmekten de geri kalmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here