Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma

5
16903
yuppi sohbet arkadaslik ask bulusma

Sohbet uygulamaları içerisinde en farklısı Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma oldu. Dilden dile yayılan herkesin merak ettiği uygulamayı sizin için inceledik. Aradığınız aşkı bulamıyor musunuz? Sohbet etmek ve kendinize bir arkadaş edinmek mi istiyorsunuz? Uygulamayı indirip ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Hadi o zaman Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma uygulamasıyla tanışalım!

Eski zamanların ilişkilerinin neden bu kadar uzun sürdüğünü biliyor musunuz? Normalde görücü usulüyle evlenen kişilerin ilişkilerinin sırrı hala merak ediliyor. Kimi uzmanlar bu durumu kişilerin birbirini ilişki esnasında tanımasına bağlıyor. Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma uygulamasında tıpkı eski zamanlarda olduğu gibi bir sistem var. Konuştuğunuz kişiyi henüz gerçek hayatta görmemiş oluyorsunuz. Bunun için uygulamanın lokasyon özelliğinden faydalanabiliyorsunuz. Sizinle aynı şehirde olan insanların profillerine bakabilirsiniz. Size uygun kişilerin profillerine göz atabilirsiniz. Uygulama sayesinde güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Bu tür uygulamalarda belirli yaşın üstündeki insanları daha sık görüyoruz. Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma uygulaması gerek arayüz tasarımıyla, gerekse gençlere hitap ediyor oluşuyla yeni bir devir başlattı. Gençlerinde sıklıkla tercih ettiği uygulamaya bir şans vermenizde fayda var. Artık günümüz evliliklerinin sanal ortamda başladığını görüyoruz. Hatta bu durum son derece normal karşılanıyor. Kendi arkadaşlık ilişkilerinizde çok üzülmüş ve yıpranmış olabilirsiniz. Tüm geçmişi bir kenara bırakıp Yuppi uygulaması ile yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz?

Uygulamayı kullanmaya başlamak için üye olmanız şart. Ücretsiz olarak üye olarak başlayabilirsiniz. Unutmayın ki burada vereceğiniz bilgilerin tamamı gerçek olmalıdır. Uygulama sizden temel bilgilerinizi istiyor. Adınız ve soyadınız, telefon numaranız, kullanıcı adınız, cinsiyetiniz, yaşınız, şehriniz. Bu bilgilerin ardından bir şifre belirlemenizi istiyor. Uygulamanın en güzel yani sizi kimlerin beğendiğini görebilmeniz. Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma uygulaması bu anlamda tamamen şeffaf çalışıyor. Böylece hem kullanıcılarının güvenliğini sağlıyor hem de profilinize bakan kişilerden haberdar olabiliyorsunuz. Aradığınız aşkı belkide bu uygulamada bulabilirsiniz. Hiç değilse güzel arkadaşlıklar kuracağınıza eminiz.

Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma
Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma
 • Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma Screenshot
 • Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma Screenshot
 • Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma Screenshot
 • Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma Screenshot
 • Yuppi – Sohbet, aşk ve buluşma Screenshot

5 Yorumlar

 1. gerçi şimdi bu mesajıda engelliyeceksiniz.ama yine yazayım süper uyeliğim devam etmesine ragmen niçin beni siteden engellediniz.

 2. Yallan bunlar inanmayin bu site otomatik kendi adamlari atiyor yok para yolicam ibanini ver felan iyiki super msj almamism … indirmeyin atacaksaniz msj tiktoktan takip edin ..beni

  • 30 Haziran 2020 günü üyelik için kredi kartımdan çekim yapıldığı halde gelen mesajlara karşılık yazdığım cevaplarım gitmiyormuş. Sanal üyeler sanki hep aynı ağızdan yazıyorlar. Üyeliğimin aktif olmasını istiyorum, yuppidestek@gmail.com adrese mail attım dönüş sağlanmadı. Ödediğim paranın karşılığını lütfen veriniz. Amacınız insanları dolandırmak mıdır?
   (Mesut bey sitem Mesajımı almadı, cevap olarak attım)

 3. Merhaba yuppi sohbet uygulaması için üyelik ödemelerini nasıl yapacağım?Yalnız benim kredi kartı,banka kartı hatta hiçbir kart kullanmıyorum.Hiçbir banka da hesabım da yok.Lütfen bu sorularıma cevap verin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz