WhatsApp, Grup Sohbetlerine Anket Özelliğini Getiriyor

0
862
whatsapp anket ozelligi

WhatsApp’ın beta sürümünde yeni bir özellik göründü. WhatsApp grup sohbetleri için gelen yeni özellik, kullanıcıların anket oluşturmasına imkan verecek.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Telegram’ın sevilen özelliklerinden birini sunmaya hazırlanıyor. Yeni iOS 22.9.0.70 beta sürümünde karşımıza çıkan anket özelliği, henüz geliştirilme aşamasında. Yeni özelliği gösteren ekran görüntüleri sızdırıldı.

WhatsApp Grup Anketleri

WhatsApp’ta anketi oluşturan kullanıcılar, ankette cevaplanması istenen soru kısmını dolduruyor. Ardından ankete verilebilecek cevapları metin ya da emoji şeklinde doldurabiliyor. Anket sorusu için de şu an için 12’ye kadar cevap şıkkı eklenebildiği görülüyor.

whatsapp anket

Kullanıcılar ankete katılmak istediklerinde önce seçeneklerden birini seçecekler ve sonrasında altta yer alan oy ver” e tıklayacaklar.

Telegram’da mevcut olan bu özellik artık WhatsApp’ta da kullanılabilecek. Belirttiğimiz gibi WhatsApp’ın anket özelliği şu an geliştirilme aşamasında yer alıyor. Kullanıcılara ne zaman sunulacağı henüz belli değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz