Yerli Platform Gain’in İlk Dizisi “On Bin Adım” Yayınlandı

0
1308
gain on bin adim yayinlandi

Yerli dijital içerik platformu Gain, yayın hayatına başladı. Mobil cihazlarda erişime açılan yeni dijital platform Gain’in ilk yapımlarından biri olan On Bin Adım, izleyicilerle buluştu.

Yerli dijital platformların en yenisi olan Gain’in, 30 Aralık’ta hizmet vermeye başlayacağını sizlerle paylaşmıştık. Sadece mobil cihazlar üzerinden erişilebilen platform, orijinal içeriklerle birçok farklı kategoride içerik sunmayı hedefliyor. Farklı içeriklerde yer alacak birçok ünlü ismi de göreceğiz. Gain, mobil kullanıcılara yeni bir video izleme deneyimi sunacak.

gain on bin adim

Google Play Store ve App Store üzerinden indirebileceğiniz Gain uygulaması ile farklı içeriklere ulaşabilirsiniz. Platformun ilk dizisi On Bin Adım, mobil kullanıcıların karşısına çıktı.

Gain Dizisi “On Bin Adım” Yayınlandı

Gain’in ilk yapımlarından olan “On Bin Adım”  dizisi yayınlandı. Dizinin başrollerinde Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar yer alıyor. Dizide, sağlıklı bir yaşam için her gün 10 bin adım yürümeye karar veren iki eski sevgili olan Ezgi ve Mehmet’i görüyoruz. Ezgi ve Mehmet’in birlikte yürüyüş yapma kararları, olayları farklı evrelere sürüklüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz