Yeni Trend DOUPAI – DOUPAI Face

0
2754
DOUPAI - DOUPAI Face

Bir uygulamayı öğrenmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı. 10 saniye içerisinde öğrenebileceğiniz bu uygulama çok keyifli! Üstelik tamamen yaratıcılık üzerine kodlanmış. Keyifli vakit geçirmek isteyen, eğlenceli uygulama arayan herkesin tercihi artık DOUPAI – DOUPAI Face! Uygulama henüz Eylül ayında çıkmasına rağmen herkesin gönlünü fethetmeyi başardı. Şimdiden binlerce kişi tarafından indirilip kullanılmaya başlandı. Üstelik ülkemizde de yeni trend olarak karşımıza çıkıyor. Hadi o zaman DOUPAI – DOUPAI Face uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı çektiğiniz videolarda yaratıcılığınızı konuşturması. Türkiye’de viral olmaya başlayan videoların sırrını merak ediyor musunuz? Elbette böyle söylediğimizde aklınıza ilk TicTock uygulaması gelecektir. Fakat DOUPAI – DOUPAI Face uygulaması diğerlerinden çok farklı. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız için harika videolar oluşturabiliyorsunuz. Üstelik bu videolar oldukça özgün, eşi benzeri olmayan türden. Çünkü videolarınızı çekerken aslında yüzünüzü değiştiriyorsunuz. Bir karakterin yüzüne kendi yüzünüzü yerleştirebiliyorsunuz. Birbirinden eğlenceli görüntüler ortaya çıkıyor. İzleyen herkesi güldürecek türden videolar arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

DOUPAI – DOUPAI Face Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı indirdiğiniz anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur. Ana sayfada bizleri birçok sekme karşılıyor.

Halloween, effects, cool, DOUPAI FACE, love, birthday, holiday, dance, fun, xmas ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Bu sekmelerin en önemli özelliği çeşitli kamera efektlerini içinde bulundurması. Bazı özelliklerin premium olduğunu görebilirsiniz. Kendi videolarınızı yaratmak için “create” seçeneğine tıklayın. Uygulama tam olarak bu esnada sizden üyelik oluşturmanızı bekliyor. Facebook veya google hesabınızla devam edebilirsiniz.

DOUPAI Face

Yakın zamanda gerçekleşecek olan cadılar bayramı kutlaması birçok ülkeyi etkisi altına aldı. DOUPAI – DOUPAI Face uygulamasının da bu akıma kapıldığını fark edebilirsiniz. Videoları oluştururken yalnızca kendinizi bir koreografinin içerisine yerleştirmiyorsunuz. Eğer birden fazla kişinin yüzünü kullanmak isterseniz buna göre olan videoları tercih edebilirsiniz.

Müzikli video uygulamanın favorileri arasında yer alıyor. Birbirinden eğlenceli videolara yüzünüzü yerleştirebilirsiniz. Uygulama geliştiricileri mütemadiyen yenilikler üzerinde çalışıyor. Yeni gelen video ve efektlerin üzerinde “new” yazdığını göreceksiniz. Sizler de akıma dahil olmak için bu videoları deneyebilirsiniz.

DOUPAI - DOUPAI Face
DOUPAI - DOUPAI Face
Developer: Big Head Brothers
Price: To be announced
  • DOUPAI - DOUPAI Face Screenshot
  • DOUPAI - DOUPAI Face Screenshot
  • DOUPAI - DOUPAI Face Screenshot
  • DOUPAI - DOUPAI Face Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz