Yemek Çılgınlığı – Bir Şefin Restoranı Oyunu

1
14790
yemek cilginligi bir sefin restorani oyunu

Yemek oyunları arasına bir çılgınlık daha eklendi. Eğer sizler de yemek oyunlarını seviyorsanız ve mobil cihazınızda bu keyfi sürmek istiyorsanız; Yemek Çılgınlığı – Bir Şefin Restoranı Oyunu tam size göredir! Usta bir şef olmanızın önünde artık hiçbir engel kalmadı. Yemek çılgınlığı oyunu sayesinde herkes usta bir şef olabilir. Birbirinden harika yemekleri hazırlayabilirsiniz. Hadi o zaman Yemek Çılgınlığı – Bir Şefin Restoranı oyunuyla tanışalım!

Evde yemek yapmayı seviyorsanız yemek oyunlarını da seveceğinize hiç şüphe yok. Uygulama aslında ufak bir monopoly gibi çalışıyor. Tek farkı evler almak yerine restoranlar alıyorsunuz. Böylece yemek marifetlerinizi birçok yerde gösterebiliyorsunuz. Fakat dikkat etmeniz gereken şey sınırlı bütçenizi doğru bir şekilde kullanmak. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi bu oyunda da para biriktirmeniz gerekiyor. Çünkü Yemek Çılgınlığı – Bir Şefin Restoranı oyunu sizi aynı zamanda seyahat ettiriyor. Kendinizi bir anda dünyanın diğer ucunda bulabilirsiniz. Yolculuk sırasında toplayacağınız altınlar sayesinde ise kendi restoranınızı açabilirsiniz.

Oyunun en güzel yanı birbirinden lezzetli yemekler yapabilmeniz. Birden fazla mutfağı deneyebilirsiniz. Hatta cupcake gibi çeşitli tatlılar sunabilirsiniz. Mutfağınızdaki bu lezzetlere oyundaki müşterileriniz bayılacaktır. Yeter ki doğru zamanda ve yerde yapın. Yemek Çılgınlığı – Bir Şefin Restoranı oyununda malzemeleri doğru sırasıyla yerleştirerek yemekleri yapıyorsunuz. Aynı anda birden çok müşteriniz geleceğini unutmayın. Bu yüzden ne kadar hızlı davranırsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Oyunun haritasını iyi bir şekilde kullanmalısınız. Harita siz ilerledikçe büyüyecektir. Zaman geçtikçe ve para kazandıkça daha fazla restoran görebilir, hatta bilmediğiniz yerlerde kendi restoranınızı açabilirsiniz. Bunun için Yemek Çılgınlığı – Bir Şefin Restoranı oyununda bir hayli emek göstermeniz gerekiyor. Fakat oyunu oynarken asla sıkılmayacağınıza eminiz. Oyunun son olarak bir püf noktasından daha bahsedelim. Eğer restoran açmak isteyip bir türlü yeteri kadar para biriktiremiyorsanız bir yolu daha var. Anahtar kartları toplamak için müşterilerinizi memnun etmeye özen gösterin. 😉

Yemek Çılgınlığı – Bir Şefin Restoranı oyununda birçok seviye var. Her seviye bir diğerinden daha zor oluyor. Toplam 60 MB boyutundaki bu oyun mobil cihazınızda çok az yer kaplıyor. Sizler de usta bir şef olmak isterseniz bu oyuna bir şans verin.

1 YORUM

  1. Oyun çok güzel ancak tüm geliştirmeleri tamamlasanız bile elmas kullanmadan geçmeniz mümkün değil ?Haritada her yeni yeri geçmek için elmas alıyorum. Ama artık pes edip başka bir oyun mu baksam diye düşünmeye başladım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz