Yarış Oyunu Crash Drive 3, Mobil Cihazlara Geliyor

0
1142
yaris oyunu crash drive 3

Çok oyunculu yarış oyunlarına bir yenisi ekleniyor. Android ve iOS cihazlar için çıkış yapacak olan Crash Drive 3, oyunculara açık dünyada özgürce araç sürmeyi ve rekabet etmeyi sunuyor.

M2H’nin yayıncılığını ve geliştiriciliğini üstlendiği Crash Drive 3, duyuruldu. Çok oyunculu yarış oyunu 8 Temmuz’da mobil cihazlar için çıkış yapacak. Google Play Store ve App Store’da ön kayıtlar açılmış durumda.

Crash Drive 3, aynı tarihte PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC için de çıkışını yapmış olacak. Oyundaki araçlar ve gizemli dünya, oyuncuları şimdiden heyecanlandırmayı başladı.

crash drive 3 gorsel

Crash Drive 3

Oyunda kamyon, tank ve daha birçok harika arabaları devasa açık dünyada sürebiliyorsunuz. Rekabetçi etkinliklerde pratik yapın, rakiplerinizi yenerek en çok parayı kazanın ve yeni arabaların kilitlerini açın. Arabanızı özelleştirerek rekabetlerde güç elde edin.

crash drive 3

Açık dünyada yarışabileceğiniz oyunda birçok yarış alanı bulacaksınız. Çapraz platform desteği sayesinde hangi platformda olursanız olun arkadaşlarınızla rekabet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. İnternet bağlantınız olmadığında da oyunun tek kişilik modunda eğlencenize devam edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz