Yapay Zeka Foto Editörü: Aicut

0
3297
aicut apk

Fotoğrafları paylaşım şeklimiz artık önem kazandı. Birçok blogger sayfasını takip ediyoruz. Peki sizce onlar nasıl bu kadar güzel fotoğraflar çekiyorlar? Yoksa çektikleri sıradan bir fotoğrafı kendileri mi güzelleştiriyorlar? Tüm bu soruların cevabını bu yazımızda açıklayacağız. Hadi o zaman Aicut – Yapay Zeka Foto Editörü ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel özelliği yapay zekası diyebiliriz. Örneğin bir fotoğrafa aynı anda iki filtre uygulamanıza izin veriyor. Birçok uygulamada yalnızca tek bir filtre uygulandığını biliyoruz. Aicut – Yapay Zeka Foto Editörü tüm bildiklerimizi unutturacak türden. Fotoğraflarınıza profesyonel filtreler uygulayabilirsiniz. Uygulamanın içerisindeki yapay zekanın birçok işlevi bulunuyor. Eğer fotoğraflarınız için hangi işlemleri yapacağınızı bilmiyorsanız sorun değil. Tek yapmanız gereken Aicut uygulamasına fotoğrafınızı yüklemek. Ardından tüm işlemleri kendisine bırakın. Uygulama fotoğrafınız için ne gerekiyorsa yapacaktır. Eğer soluk bir fotoğrafınızı yüklediyseniz sizin için netleştirip, rengini canlandıracaktır. Her şeyi yapay zekası sayesinde doğru şekilde algılayan bu uygulamayı seveceğinize eminiz.

Aicut – Yapay Zeka Foto Editörü uygulamasının diğer bir özelliği fotoğraf arka planı değiştirme yapabilmesi. Bunun için birden çok fotoğraf uygulaması aramanıza gerek yok. Zaten mağazadaki birçok uygulama yapay zeka özelliğine sahip olmadığı için arka planı algılamıyor. Bu durumda sizin yüzünüz ile arka planı ayrıştırma işlemi yapılamıyor. Hatta bazı uygulamalar yüzünüzü bile arka plan olarak algılayabiliyor. Tüm bu yanlış anlaşılmaları silip atan Aicut çok kullanışlı. Fotoğraf editörü için doğru bir uygulama arıyorsanız Aicut ile tanışmalısınız.

Neden Sevdik?

  • Fotoğraflarınızı yüksek kalitede düzenler.
  • Aicut – Yapay Zeka Foto Editörü uygulaması tamamen ücretsizdir.
  • Uygulamaya yüklediğiniz fotoğrafları otomatik olarak düzenler.
  • Fotoğraf arka planı değiştirme özelliği bulunur.
  • Zengin renk filtreleri ve fotoğraf efektleri var.
  • Aradığınız tüm özellikleri taşıyan bir fotoğraf düzenleme uygulaması.
  • Fotoğrafa aynı anda birkaç filtre uygulayabilirsiniz.
  • Göz kamaştıran fotoğraflar için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.
  • Kullanımı çok kolay ve anlaşılır bir uygulama.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
29 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz