Xiaomi Mi Fan Festivali Başladı!

0
939
xiaomi mi fan festivali

Çin merkezli teknoloji devlerinden biri olan Xiaomi, her sene yıldönümünü kutlamak amacıyla Mi Fan Festivali düzenliyor. Bu yılki Mi Fan Festivali kapsamında da Xiaomi ürünleri için özel kampanyalar başlatıldı. Türkiye’de Hepsiburada üzerinden sunulan indirimli Xiaomi ürünleri, etkinlik kapsamında büyük fırsatlarla tüketicilerle buluşmaya devam ediyor.

Dünya genelinde Mi Fan’ların her yıl merakla beklediği Mi Fan Festivali, cazip indirimleriyle ve festivale özel oyunlarıyla alışverişi daha heyecanlı hale getiriyor. Mi Fan Festivali’nin 2020 yılı için belirlediği teması “Akıllı ürün, akıllı yaşam” olarak belirlendi. Hepsiburada’da uygun fiyatlarla sunulan ürünler için ayrıca festival kapsamında hazırlanan oyunla da indirim kodu kazanma şansınız oluyor.

Xiaomi ürünlerinde kullanabileceğiniz 50 TL değerinde indirim kodunu kazanmak için görevleri yerine getirerek elmas toplayacağınız bir oyun oynamanız gerekiyor. Yeterli sayıda elmas topladığınızda puanlarınız, Hepsiburada’da kullanabileceğiniz bir indirim koduna dönüşüyor. Peki bu elmasları nasıl toplayabilirsiniz?

  • 1 ekstra can kazanmanın ödülü 30 elmas
  • Roketleri ikinci seviyeye yükseltmek 100 elmas
  • Roketleri üçüncü seviyeye yükseltmek ise 500 elmas kazandırıyor.

Xiaomi Mi Fan Festivali’nin detaylarına buradan bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz