XEFX – Fotoğraf canlandırma, AR Efektli Canlı Fotoğraflar

0
1131
xefx fotograf canlandirma uygulama inceleme

Fotoğraflarınızı daha canlı hale getirecek bir uygulama ile karşınızdayız. Sosyal medyada daha ilgi çekici paylaşımlar yapmak isteyenler için XEFX – Fotoğraf canlandırma uygulaması ile tanışın! XEFX, başarılı bir düzenleyici olmanın yanı sıra fotoğraf animatörü, gif oluşturucu, duvar kağıdı oluşturucu ve video düzenleyicidir. Uygulamanın özelliklerine bakalım.

XEFX – Fotoğraf canlandırma & D3D Kamera & video uygulamasında fotoğraflarınızı canlı ve harika döngüsel videolara veya animasyonlu GIF’lere dönüştürebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları canlı duvar kağıtları ve hareketli video olarak da ayarlayabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı sıkıcı mı buluyorsunuz? Hareketli fotoğraflar için dinamik efektler kullanın ve gerçekçi 3D fotoğrafınızı yapın. Uygulamanın GIF animatörü, çok çeşitte animasyon efekti sağlıyor. Fotoğrafları istediğini şekilde düzenleyin ve eğlenceli hale getirin.

Uygulamada fotoğrafları video haline dönüştürmeniz mümkün. Fotoğrafları hareketli videolar şeklinde kaydedebilirsiniz. Fotoğrafları canlandırmak için farklı çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Kullanabileceğiniz çok sayıdaki filtrelerle düzenlemeler yapın. VFX efektleri, VITA efektleri, çoklu sanal efektler… Deneyebileceğiniz birçok efekt ile fotoğrafları kolaylıkla canlandırın.

xefx fotograf canlandirma

Camera FX ile profesyonel kameranın yapabildiği gibi fotoğrafınızı ve videonuzu hareket ettirin. Sizin için harika GIF yapımcısı olan uygulama ile döngüsel videolar oluşturun. Waterflow ile fotoğrafta deniz kenarında çekilmiş bir fotoğrafınız için suyun doğal olarak hareket etmesini sağlayın.

XEFX – Fotoğraf canlandırma & D3D Kamera & video uygulaması ile fotoğraflara animasyonlu metinler ekleyebilirsiniz. Ayrıca müzik ekleyerek harika slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. Tiktok için mükemmel videolar yaratın. Bu uygulamada yapabileceğiniz çok şey var!

xefx fotograf canlandirma uygulamasi

Fotoğraf düzenleyici özelliği ile fotoğraflarınızı sosyal medya platformları için kare veya diğer boyutlarda kırpabilirsiniz. Fotoğrafınızı döngüsel bir video veya GIF olarak arkadaşlarınızla paylaşın. Instagram, Facebook, TikTok, Twitter için dikkat çeken gönderiler hazırlayabilirsiniz.

Bahsettiğimiz tüm düzenlemeleri yapmak oldukça kolay. Fotoğrafınızı canlandırmak için + simgesine dokunarak galerinizden bir fotoğraf seçin veya yeni bir fotoğraf çekmek için kamera simgesine dokunun. Bir veya daha fazla dinamik efekt seçerek fotoğraflarınızı özelleştirmeye başlayın. XEFX – Fotoğraf canlandırma & D3D Kamera & video kolay bir kullanım sunuyor.

Siz de fotoğraflarınıza canlılık vermek istiyorsanız uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz. XEFX – Fotoğraf canlandırma & D3D Kamera & video uygulamasını Google Play Store’dan ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

XEFX-3D Fotoğraf canlandırma
XEFX-3D Fotoğraf canlandırma
Developer: ryzenrise
Price: Free
  • XEFX-3D Fotoğraf canlandırma Screenshot
  • XEFX-3D Fotoğraf canlandırma Screenshot
  • XEFX-3D Fotoğraf canlandırma Screenshot
  • XEFX-3D Fotoğraf canlandırma Screenshot
  • XEFX-3D Fotoğraf canlandırma Screenshot
  • XEFX-3D Fotoğraf canlandırma Screenshot
  • XEFX-3D Fotoğraf canlandırma Screenshot

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz