Word Reminder – İngilizce Kelime Ezberle

2
3701
word reminder ingilizce kelimeler

Yabancı dil öğrenmek hemen herkesin korkulu rüyasıdır. Yıllarca yabancı dil eğitimi almamıza rağmen akıcı bir şekilde İngilizce konuşamayız. Bununla birlikte kelime bilgimiz ise oldukça zayıf kalır. Dil öğrenmenin en etkili yollarından birisinin de Word Reminder uygulaması olduğunu biliyor muydunuz? Hadi o zaman Word Reminder – İngilizce Kelime Ezberle uygulaması ile tanışalım!

Uygulamanın en güzel yanı etkili bir şekilde İngilizce kelimeler öğrenmenizi sağlaması. Bunun için Word Reminder uygulaması farklı yöntemler kullanıyor. Örneğin telefonumuzda her an gelen bildirimleri kontrol ederiz. Uygulama tam olarak bunu yapıyor. İngilizce kelimeleri telefona bildirim olarak gösteriyor ve okumamanıza imkan kalmıyor. Bu sayede mesaj geldi zannedip tüm İngilizce kelimeleri öğreniyorsunuz. Oldukça ilgimizi çeken Word Reminder uygulamasının yapabildikleri bunlarla sınırlı değil. Bildirim olarak gelen kelimelerin zorluk seviyesini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Eğer hatırlamakta zorlandığınız kelimeler varsa bu kelimeleri sonradan tekrar edebilirsiniz. Bildirimler konusunda kullanıcıların en çok merak ettiği bir noktadan bahsedelim. Elbette bildirim ayarlarını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Günde kaç kez kelime gelsin, hangi saatlerde kelime bildirimi gelsin istiyorsanız bunu ayarlamalısınız. Eğer hiç bildirim almak istemiyorum derseniz bu da mümkün. Yine uygulamaya girdiğiniz zaman kelime öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Word Reminder uygulaması tamamen kullanıcı odaklı tasarlamış. Hem kullanımı kolay hemde tasarımı oldukça güzel. Kelime uygulamaları arasında en iyi tercih diyebiliriz. Çünkü uygulamanın içerisinde 10.000’den fazla İngilizce kelime bulunuyor. Uygulamaya ilişkin diğer özellik kendi kelimelerinizi ekleyebilmeniz. Özellikle yabancı dilde lisans eğitimi alan veya mesleki İngilizce öğrenen kişiler bu özelliği kullanmalı. Bildiğiniz üzere normal İngilizce kelimeler ile mesleki İngilizce kelimeleri birbirinden farklı oluyor. Sizler de kelimeleri akıcı bir şekilde öğrenmek isterseniz, tek yapmanız gereken yeni kelime olarak uygulamaya eklemektir.

Neden Sevdik?

  • Word Reminder uygulaması tamamen eğitici ve öğretici.
  • İngilizce kelimeler telefonunuzda bildirim olarak görünür.
  • Gelen bildirimler sayesinde kelimeleri etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz.
  • Word Reminder uygulaması bildilerimlerini dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.
  • Uygulamaya yeni kelimeler yükleyebilirsiniz.
  • Kelime listenizi güncelleyebilirsiniz.
  • Uygulama Türkçe hazırlandığı için kullanımı çok kolaydır.

Siz Sormadan Biz Söyleyelim!

– Telefonumda ne kadar yer kaplar?
9,9 MB

– Türkçe dil seçeneği var mı?
Evet

– Uygulama içi satın alma var mı?
Hayır

– Kullanmak için oturum açmak gerekir mi?
Hayır

2 Yorumlar

  1. İngilizceyle benim gibi başı dertte olanlar için güzel bir uygulama, kelime ezberlemeye kesin çözüm olacağa benziyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz