WhatsApp’ın Karanlık Mod Özelliği Masaüstü Sürümüne Geliyor

0
1137
whatsapp karanlik mod masaustu

Neredeyse herkesin akıllı telefonunda bulunan popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, karanlık mod özelliğini masaüstü sürümü için de geliştirmeye çalışıyor. Masaüstü sürümüne bu özelliğin gelmesi için bir süredir çalışmalar yapılıyor. Üzerinde çalışılan karanlık mod özelliğinin, WhatsApp’ın masaüstü sürümünde ne zaman kullanılabileceği henüz belli değil.

WhatsApp, mobil uygulaması için karanlık mod özelliğini yayınlamış ve bu özellik kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüş almıştı. Facebook çatısı altındaki uygulama, karanlık mod özelliğini masaüstü uygulamasına getirerek daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyor.

WhatsApp’a gelen son güncellemeyle birlikte kodları inceleyen ve değerlendiren “xda developers” , kodların çalışmasıyla karanlık temanın uygulandığını gösteren görüntüler paylaştı. Karanlık modun masaüstü sürümüne geleceği bilgisi şuan için yazılım geliştiriciler tarafından paylaşıldı. Ancak WhatsApp’ın henüz konuyla ilgili bir bilgi paylaşmadığını da belirtelim.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz