WhatsApp, Yeni Özelliğini Duyurdu: Bir Kez Görüntülenebilen Fotoğraf Paylaşımı

0
1197
whatsapp yeni ozellik bir kez goruntulenen fotograf

WhatsApp, yeni özelliğini kullanıma sundu. WhatsApp kullanıcıları yeni özellik sayesinde sadece bir kez görüntülenebilecek fotoğraf ve videolar gönderebilecekler.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, bir süredir test ettiği yeni özelliği kullanıma sunduğunu duyurdu. Özellik; kaybolan fotoğraf ve videolar gönderimini sağlıyor. Karşı tarafa gönderdiğiniz bir fotoğraf ya da video, sadece bir kez görüntüleme özelliği sayesinde görüntülendikten sonra otomatik olarak siliniyor.

WhatsApp’ta Fotoğraflar, Görüntülendikten Sonra Silinecek

Kullanıcılar fotoğraf ve video gönderirken ayarlama yaparak bir kez görüntüleme seçeneğini kullanabilecekler. Bu özellik sayesinde bir fotoğraf ya da videonun karşı tarafın galerisine kaydedilmesi engellenmiş olacak. Fotoğraf ve videolar bir kez görüntülendikten sonra silinecek.

whatsapp bir kez goruntulenen fotograflar

WhatsApp’ın yeni özelliğinde hoş olmayan bir ayrıntı da mevcut. Özellik, gönderdiğiniz fotoğraf ve videonun ekran görüntüsünün alınmasına izin veriyor. Karşı tarafa iletilen fotoğraf veya videonuzun ekran görüntüsü alındığında size herhangi bir bildirim de gelmiyor.

WhatsApp’ın yeni özelliği hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi, yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz