WhatsApp, Son Görülme İçin Beklenen Özelliği Getiriyor

0
689
whatsapp son gorulme ozelligi

WhatsApp, yeni özelliğini duyurdu. Yeni özellik sayesinde WhatsApp kullanıcıları, son görülme durumlarını istedikleri kişilerden gizleyebilecekler.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, duyurduğu yeni özelliğiyle birçok kullanıcıyı şimdiden sevindirdi. Bildiğiniz üzere WhatsApp’ta son görülmenizin bilinmesini istemiyorsanız bunu kapatabiliyorsunuz. Kapattığınızda hiçbir kullanıcı, son görülme durumunuzu göremiyor. Şimdi ise son görülme durumu, yeni bir seçenekle özelleştirilebilecek.

WhatsApp Son Görülmenizi İstediğiniz Kişiden Gizleyebilirsiniz

WhatsApp, yeni güncelleme ile son görülme durumunun kişilere göre ayarlanabilmesine imkan sağlayacak. Seçtiğiniz belirli kişilerden son görülmenizi gizleyebileceksiniz.

whatsapp son gorulme

Son görülme durumu herkesten gizlendiğinde siz de kullanıcıların son görülmelerini göremiyordunuz. Belli kişilerden gizleme seçeneğini seçtiğinizde de gizlediğiniz kişilerin son görülmelerini sizin de göremeyeceğinizi belirtelim.

Yeni özellik henüz kullanıma açılmadı. Kullanıcıların erişimine açıldığında bu özelliğe “Gizlilik” sekmesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeni özellik birçok kullanıcıyı memnun edecek gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz