WhatsApp Sohbetleri Artık Süresiz Sessize Alınabilecek

0
817
whatsapp sohbetleri suresiz sessize alma

WhatsApp’ın beklenen özelliği kullanıma sunuldu. WhatsApp kullanıcıları artık istenmeyen mesaj bildirimleri için sohbetleri süresiz olarak sessize alabilecekler.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, grup sohbetleri için de oldukça tercih ediliyor. Gerek iş çevresi gerek sosyal çevre olarak birden fazla sohbet grupları oluşturulabiliyor. Ancak sohbet bildirimlerinin yoğunluğu bazen can sıkıcı olabiliyor.

WhatsApp gruplarından sürekli mesaj bildirimi almak istemeyenler bildirimleri belirli aralıklar için sessize alma imkanına sahipti. 8 saat, 1 hafta ya da 1 yıl olmak üzere mesaj bildirimleri sessize alınabiliyordu. WhatsApp’ın yeni özelliği ise bildirimlerin tamamen sessize alınabilmesini sağlayarak kullanıcılarını işini kolaylaştırdı.

“Her zaman” sessize alma özelliği, 1 yıl sessize alma seçeneğinin yerine gelmiş oldu. Platformun sunduğu 8 saat ve 1 hafta sessize alma seçenekleri ise hala mevcut. Yeni özellik, çok sayıda WhatsApp grubu olan ve sürekli bildirim almaktan sıkılan kullanıcıların oldukça işine yarayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz