WhatsApp, Kendini İmha Eden Mesaj Özelliğini Test Ediyor

0
1482
whatsapp kendini imha eden mesaj ozelligi

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp,  yeni bir özelliği test ediyor. “Kaybolan mesajlar” olarak da tanımlanan kendini imha eden mesajlar özelliği, beta sürümünde ortaya çıktı.

WhatsApp, yeni güncellemelerle birlikte uygulamaya yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde uygulama, karanlık mod özelliği ile dikkatleri çekmişti. Kullanıcıların merakla beklediği kendini imha eden mesaj özelliği de test aşamasına alındı.

whatsapp kendini imha eden mesaj

Uygulamanın Android için yayınlanan 2.20.83 ve 2.20.84 beta sürümlerinde, belirli bir süre sonra otomatik olarak silinen mesaj özelliği test ediliyor. Birine mesaj gönderdikten belli bir zaman sonra kendi kendini imha eden mesajların ayarlamasını kullanıcılar yapacak.  Örneğin, bir arkadaşınıza mesaj gönderdiğinizde, o mesajın ne kadar süre içerisinde sohbetten silinebileceğini ayarlayabileceksiniz. Belirlediğiniz süreye göre mesajınız silinmiş olacak.

WhatsApp’ın şu an test aşamasında olan kendini imha eden mesaj özelliğinin yakın zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz